9 декабря 2023
Невідомий літак, який не виходив на зв'язок із диспетчерами, помітили в небі над Німеччиною в ніч перед суботою, 9 грудня. Це стало причиною того, що за тривогою підняли німецькі винищувачі. Про це повідомляє Bild.
Непізнаний літак увійшов у повітряний простір Німеччини з Литви. По тривозі піднято два надзвукові винищувачі Eurofighter тактичної ескадрильї люфтваффе в Нойбурзі-на-Дунаї. Вони пролетіли в небі над Баварією і Тюрингією, щоб перехопити літак-порушник.
За даними ВПС Німеччини, німецькі винищувачі максимально наблизилися до літака з Литви і встановили з його пілотом зоровий контакт. Той пояснив, що сталася втрата зв'язку. Він змінив курс, винищувачі супроводили його до повітряного простору Польщі.
Жителі Баварії та Тюрінгії, над якими відбувалася повітряна операція, масово дзвонили в поліцію, повідомляючи про гуркіт у небі та тремтяче скло у вікнах.
Як ми вже писали раніше, японська влада висловила протест Москві у зв'язку з порушенням російським гелікоптером повітряного простору країни.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Не зміг відповісти, чий Крим - глава Мінкульту Литви подав у відставку 4 октября 2025
В одному з інтерв'ю політик звинуватив журналістку у "провокації" після прохання відповісти на запитання "чий Крим?".
ЄС залишив Медведчука під "гібридними" санкціями 4 октября 2025
Обмежувальні заходи, вжиті у зв'язку з дестабілізуючою діяльністю Росії, зараз застосовуються до 47 фізичних і 15 юридичних осіб.
Франція відпустила затриманий "тіньовий" танкер разом з капітаном 4 октября 2025
Капітана звинувачували в непокорі та ненаданні доказів належності судна; судове слухання мало відбутися в лютому 2026 року.