У Німеччині закликали скасувати виплати українським біженцям

4 августа 2025

Прем'єр-міністр Баварії та лідер Християнсько-соціального союзу (ХСС) Маркус Зедер закликав повністю скасувати виплату державної допомоги українським біженцям. Про це інформує Bild у неділю, 3 серпня.

Мова про тих, хто щойно прибуває до Німеччини, так і тих, хто вже перебуває у країні.

"Потрібно гарантувати, що всі, хто прибув з України, більше не отримуватимуть соціальні виплати в Німеччині. У світі немає жодної країни, яка діяла б так щодо українських біженців", - наголосив Зедер.

На його думку, виплата допомоги заважає інтеграції на ринку праці: попри наявність освіти й навичок, багато українців не працевлаштовуються.

За офіційними даними, у 2024 році Німеччина витратила 22,2 млрд євро на виплати іноземцям за програмою Bürgergeld, з яких 6,3 млрд - саме на українських біженців.

Зедер має намір домогтися змін у рамках правлячої коаліції попри те, що його ініціатива виходить за межі раніше погодженого плану.

Раніше повідомляли, що уряд Німеччини планує запровадити більш суворі правила отримання соціальної допомоги безробітними, яку отримують, зокрема і біженці з України.

Нагадаємо, у першій половині 2025 року Німеччина перестала бути країною номер один у Європі за кількістю поданих прохань про надання притулку.

Також стало відомо, що у Швейцарії пропонують скасувати захист для українських біженців.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві жінка випала з 16-го поверху будинку та загинула 12 сентября 2025

У Києві жінка випала з 16-го поверху будинку та загинула. Подробиці трагедії Обставини та причини трагічного випадку встановлять правоохоронці

Тихановська прокоментувала послаблення санкцій проти Білорусі 12 сентября 2025

Зняття санкцій дасть можливість Білорусі закуповувати запчастини для подальшої передачі Росії.

Трамп із миротворця перетворився на спостерігача - NYT 12 сентября 2025

Журналісти називають "найбільш дивною" реакцію Трампа на наліт дронів РФ на територію НАТО. Він наче знизує плечима, кажучи "що поробиш".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Аритейл  
Аритейл

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше