У НБУ озвучили прогнози щодо інфляції після подвоєння розміру мінімальної зарплати

29 ноября 2016

1 січня 2017 року розмір мінімальної зарплати в Україні має зрости вдвічі – до 3,2 тис. грн. Щоправда, після відрахування податків та зборів "чистими" вийде 2,5 тис. грн. Підвищення ще має затвердити Верховна Рада, ухваливши проект держбюджету на наступний рік. Тим часом у Нацбанку провели аналіз та запевняють, що підвищення мінімалки не вплине на прогнозований раніше рівень інфляції.

Заступник голови НБУ Дмитро Сологуб зазначив, що в 2017-му середня номінальна зарплата зросте приблизно на 23%.

"Особливо високими темпами середня зарплата зросте для низькооплачуваних працівників. Як наслідок, зросте їхнє споживання, здебільшого продовольчих товарів. При цьому ефект на платіжний баланс, а отже на валютний ринок, буде мінімальний, оскільки додаткові доходи будуть спрямовані переважно на товари внутрішнього виробництва. Таким чином, підсумував Дмитро Сологуб, вплив цієї ініціативи на рівень інфляції у 2017 році буде стриманий і не призведе до виходу інфляції за межі цілі (8% плюс/мінус 2 п.п.)", – ідеться в повідомленні Нацбанку.

За підсумками 2016 року інфляція в Україні має скласти 12%.

"Після кризових 2014 та 2015 років, у 2016 році нам вдалося інструментами монетарної політики знизити інфляцію. На кінець 2016 року вона досягне нашого цільового показника – 12%. Наразі альтернативи інфляційному таргетуванню не існує, адже в наших умовах саме цей монетарний режим дає необхідні результати", – сказала голова НБУ Валерія Гонтарева.

Нагадаємо, в уряді прогнозують, що інфляція за підсумками 2016-го буде вищою і сягне 14,1%.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Красная помада и стильный костюм: 42-летняя Анджелина Джоли порадовала внешним видом в Кении 22 июня 2017

Она произнесла эмоциональную речь, которая была посвящена предотвращению сексуального насилия во время военных конфликтов

Peugeot представил пикап Pick Up 22 июня 2017

Новый пикап предназначен исключительно для африканского рынка.

Невроз: 4 успокоительных травяных сбора для улучшения состояния 22 июня 2017

Невроз – это группа психических расстройств с очень разнообразной симптоматикой со стороны всех органов и систем, набор психогенных, эмоциональных и физиологических расстройств.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гимназия 257 1.8
Гимназия 257

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое