15 октября 2023
У Київській області протягом 9 місяців правоохоронці виявили 1879 водіїв, які сіли за кермо на підпитку. Крім того, за цей період зафіксували понад 70 "п’яних" ДТП з потерпілими.
Про це повідомили в пресслужбі патрульної поліції Київщини. Мінімальний штраф за таке адмінпорушення складає 17 тисяч гривень.
"Протягом 9 місяців 2023 року на автодорогах Київської області патрульні виявили 1879 водіїв, які керували транспортним засобом у стані сп’яніння, та склали на них відповідні адміністративні матеріали", – розповіли в поліції.
Крім того, з 1 січня до 30 вересня на території регіону трапилася 71 дорожньо-транспортна пригода з потерпілими через перебування водія за кермом у стані сп’яніння.
Правоохоронці нагадали, що за керування транспортом на підпитку чи під дією наркотиків передбачена адміністративна відповідальність:
Як повідомляв OBOZ.UA, у Київській області з 1 січня до 30 вересня було зафіксовано 1323 ДТП з потерпілими. На жаль, за дев’ять місяців 2023 року в регіоні внаслідок аварії загинуло 150 осіб.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США анонсували санкції проти компаній з семи країн 14 сентября 2025
Ці компанії здійснювали поставки для потреба військово-промислового комплексу Росії, а також експортували до країни американську продукцію без необхідного дозволу.
Стало відомо, як проходить 4 випуск "МастерШеф 16": вечеря для воїнів та битва за печиво 14 сентября 2025
Як проходить 4 випуск "МастерШеф 16": вечеря для воїнів та битва за печиво. Фото Дізнайтеся найгарячіші події випуску
Польща ухвалила новий закон щодо українців після вето Навроцького 14 сентября 2025
Попередні норми забезпечували тимчасовий захист тільки до кінця вересня 2025 року, що могло спричинити труднощі з легальним працевлаштуванням і перебуванням після цієї дати.