У Празі пройшов великий мітинг проти санкцій щодо РФ

30 сентября 2022

Декілька десятків тисяч людей зібралися ввечері в середу, 28 вересня, на антиурядовий мітинг у Празі. Головною вимогою демонстрантів була відставка чеського уряду на чолі з прем'єр-міністром Петром Фіалою, оскільки він підтримує санкції Європейського Союзу щодо Росії.

На думку організаторів мітингу, що пройшов під гаслом "Чехія понад усе", такі дії шкодять країні, оскільки через санкції Росія не постачає їй газ за низькою ціною.

Серед вимог демонстрантів також були припинення підтримки України у війні та постачання їй озброєння. Крім того, організатори висловилися за "військовий нейтралітет" Чехії, попри те, що країна є членом Організації Північноатлантичного договору (НАТО), передає агенція dpa.

Джерело: Українська служба DW

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названо 8 вагомих протипоказань для установки брекетів 15 марта 2026

Звісно, брекети покращують вигляд нашої усмішки. Але не всім і не завжди їх можна встановлювати.

Трамп показав бомбардування острова Харк 15 марта 2026

Дональд Трамп назвав удари по острову Харк одним із найпотужніших бомбардувань в історії Близького Сходу.

Телескоп LOFAR виявив 13,7 мільйона раніше невідомих об'єктів у найбільшому радіоогляді Всесвіту 15 марта 2026

Міжнародна команда астрономів представила результати третього релізу даних огляду LoTSS (LOFAR Two-metre Sky Survey — DR3), який став найбільшим радіооглядом неба на сьогодні. Використовуючи європейський низькочастотний радіотелескоп LOFAR, що складається приблизно з 20 000 антен, розподілених по кількох країнах, вчені створили детальну карту, яка охоплює 88 % північного неба.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

SERMPRO 5.0
SERMPRO

Отзывов: 1

Savastan0tools  
Savastan0tools

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше