У РФ учасник війни проти України намагався зґвалтувати жінку у лікарні

30 мая 2024

У російському Санкт-Петербурзі учасник війни проти України, раніше судимий за спробу зґвалтування, намагався зґвалтувати 71-річну жінку у лікарні. Про це повідомляють росЗМІ в середу, 29 травня.
 
Зазначається, що 37-річний росіянин напав на 71-річну жінку у військовому шпиталі. При собі він мав ножа. Жінка змогла дати відсіч і закричати, після чого черговий лікар вибив у військового ніж та зв'язав нападника ременями. Під час затримання учасник війни поранив лікаря.
 

За даними росЗМІ, повний тезка затриманого у вересні 2022 року отримав п'ять років позбавлення волі в колонії особливого режиму за спробу зґвалтування та погрози на адресу 56-річної жінки. Раніше його ловили на крадіжках.
 
Учасника війни проти України затримано, ним займається військовий відділ Слідчого комітету РФ.

Нагадаємо, у серпні 2023 року у Карелії амністований зек-"вагнерівець", який повернувся з війни в Україні, разом із другом убив шістьох людей. В березні засуджений на 14 років за вбивство найманець із ПВК Вагнер після амністії за участь у війні проти України повернувся до рідного села і вбив людину.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Джессіка Альба у Мексиці з трьома дітьми показала блакитний фемілі-лук та себе в купальнику. Фото 12 декабря 2025

44-річна американська актриса Джессіка Альба поділилася черговими фото з відпочинку з дітьми. 

Виступають Віталій і Оскар: Козловський із маленьким сином атмосферно поспівав у центрі Києва. Відео 12 декабря 2025

Співак Віталій Козловський та його синочок Оскар подарували шанувальником трохи передсвяткового вайбу, показавшись разом у центрі Києва.

«Вітаю вас, земляни!» : штучний інтелект вперше навчено та запущено за межами Землі 12 декабря 2025

2 листопада стартап Starcloud за допомогою ракети SpaceX відправив на орбіту тестовий супутник з прискорювачем штучного інтелекту Nvidia H100; тепер компанія оголосила, що в космосі завершено навчання першої великої мовної моделі штучного інтелекту.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше