У Росії пожежники спалили півсела

10 апреля 2023

У Бурятії у селі Солонці пожежники випадково спалили половину села, коли планово випалювали суху траву. Про це повідомляє Telegram-канал Mash.
 
Цей процес контролювали представники місцевого управління Міністерства з надзвичайних ситуацій РФ. Після того як завдання виконали, МНСники роз'їхалися. Ось тут вогонь і розгорівся знову, швидко перекинувшись на житлові будинки.
 
"Адміністрація не подумала про техніку безпеки і не проклала необхідну мінералізовану смугу (яка заважає руху вогню). Багато будинків встигли згоріти", - пише видання.
 
Місцева влада видала погорільцям "щедру" компенсацію – дошки для ремонту та по десять тисяч рублів на витрати.
 
Раніше повідомлялося, що у Воронежі повідомили про вибух на авіазаводі. А у Криму повідомили про масштабну пожежу.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Google змінює дизайн Android: користувачі зможуть обирати практично будь-який відтінок 5 июня 2026

Google змінює дизайн Android: користувачі зможуть обирати практично будь-який відтінок

Експерти дослідили уламки та висунули нову версію походження Орешника 5 июня 2026

Експерти дослідили уламки та висунули нову версію походження Орешника

"Флеш" оцінив запаси ракет та дронів у РФ 5 июня 2026

Темпи виробництва безпілотників і ракет у Росії не дозволяють формувати значні запаси, тому більшість виготовленого озброєння майже одразу надходить на застосування. Виняток - Іскандери.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

TKALICH YEVHENII 4.9
TKALICH YEVHENII

Отзывов: 1

Leo shop 0.6
Leo shop

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше