29 апреля 2024
У двох російських містах згоріли тепловози, що зменшує можливості військової логістики держави-агресора. Про це в неділю, 28 квітня, повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України.
"28 квітня 2024 року в місті Оренбург на росії невідомі особи спалили дотла магістральний тепловоз марки 2ТЕ10М. Схожий інцидент трапився двома днями раніше, 26 квітня, у місті Владикавказ - тоді вночі вогонь знищив тепловоз ЧМЕ-3. ГУР МО України констатує: ліквідація рухомого складу на російській залізниці зменшує можливості військової логістики держави-агресора", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, на російській нафтобазі в Калузькій області стався вибух. Російські пропагандисти повідомили, що внаслідок падіння двох БПЛА вибухнула цистерна з бензином об'ємом майже 700 куб. м.
Повідомлялося також, що в РФ спалахнула потужна пожежа поблизу заводу КамАЗ.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві п’яний чоловік "замінував" аптеку через відмову продати ліки без рецепту 29 апреля 2026
У Києві п’яний чоловік "замінував" аптеку через відмову продати ліки без рецепту. Фото та відео Порушника притягнули до адміністративної відповідальності
Візит Чарльза III: Білий дім назвав Трампа "королем" 29 апреля 2026
Це не перший випадок, коли образ господаря Білого дому публічно асоціюють із монархом.
Lenovo оновила лінійку планшетів: представлено Idea Tab Pro Gen 2 29 апреля 2026
Lenovo оновила лінійку планшетів: представлено Idea Tab Pro Gen 2