13 июня 2025
"Таємна зустріч" Більдерберзької групи запланована на 12 червня в столиці Швеції Стокгольмі в п'ятизірковому Grand Hotel без трансляцій дебатів та пресконференцій. Вона триватиме до 15 червня. Тут планується, зокрема, обговорити майбутнє України. Про це повідомляє польське радіо RMF24.
Теми обговорень передбачатимуть євроатлантичні відносини, майбутнє України, економіку США, Європу, Близький Схід, а також інновації у сфері оборони, штучний інтелект та питання міграції.
Участь у зустрічі мають взяти візьмуть генеральний секретар НАТО Марк Рютте, прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон, міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, президент Фінляндії Александр Стубб, міністр фінансів Норвегії та колишній генсек НАТО Єнс Столтенберг та речниця Бундестагу Юлія Клекнер.
Більдерберзька група (Більдерберзький клуб) - щорічна приватна конференція, в якій беруть участь від 120 до 150 осіб європейської та північноамериканської політичної еліти, експерти з промисловості, фінансів, наукових кіл та засобів масової інформації.
Конференція проводиться з 1954 року. Усі учасники допускаються виключно за запрошеннями, мають право використовувати отриману на зустрічі інформацію, але не розкривати, кому вона належить.
Захід проводиться в дорогих готелях по всьому світу - найчастіше в Європі, а кожні чотири роки - в Канаді або США.
Як ми вже повідомляли, в Канаді з 15 по 17 червня відбудеться саміт G7 на найвищому рівні - зокрема, планується візит президента США Дональда Трампа.
На саміт також запрошено й президента України Володимира Зеленського.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США ввели санкції проти родичів Мадуро 21 декабря 2025
Підсанкційні особи підтримують "злочинну наркодержаву Мадуро", заявили у американському Мінфіні.
На онкологію захворів композитор і колишній нардеп Євген Рибчинський: він уже переніс дві операції 21 декабря 2025
На онкологію захворів композитор і колишній нардеп Євген Рибчинський: він уже переніс дві операції Син Юрія Рибчинського має спадкові проблеми
Сікорський "нагородив" Орбана орденом Леніна 21 декабря 2025
Глава МЗС Польщі залишив іронічний коментар під дописом Орбана, в якому той вихвалявся, що запобіг війні між ЄС та Росією і захистив угорські родини від фінансового тягаря.