3 марта 2016
У місті Вікен у Швеції місцевий ІТ-фахівець Роберт Іліджейсон відкрив цілодобовий супермаркет без жодного продавця чи іншого працівника. У крамниці діє суцільне самообслуговування.
Придбати в супермаркеті можна продукти першої необхідності: молоко, сир, хліб, та навіть підгузки.
Здійснити покупку дуже просто. Всі товари скануються за допомогою смартфона чи планшета. Необхідно лише скачати відповідний додаток або зареєструватися на сайті магазину.
Що ж стосується оплати – чек покупцям приходить на електронну пошту один раз на місяць.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вчені відкрили сполуку алюмінію, здатну замінити каталізатори з золота та платини 15 марта 2026
Двісті років тому кілограм алюмінію коштував десятки тисяч доларів, але революція у виробництві цього металу на початку XX століття знецінила його до межі. Нове відкриття здатне знову підвищити цінність цього металу, але вже для цілого ряду хімічних процесів, у яких сьогодні використовуються дорогі золото та платина.
Chuwi знову спіймали на підміні процесорів: всередині ноутбука виявився менш потужний Ryzen, ніж у характеристиках 15 марта 2026
Китайську Chuwi нещодавно викрили в негласній підміні процесорів у ноутбуках на менш потужні та дешевші, і, схоже, це був не єдиний випадок. Окрім моделі CoreBook X, фальсифікацію виявили в комп'ютері CoreBook Plus, причому в підміні виявилися замішані ті ж два процесори: замість заявленого AMD Ryzen 5 7430U тут встановлений «переіменований» Ryzen 5 5500U, передає Notebookcheck.
Телескоп LOFAR виявив 13,7 мільйона раніше невідомих об'єктів у найбільшому радіоогляді Всесвіту 15 марта 2026
Міжнародна команда астрономів представила результати третього релізу даних огляду LoTSS (LOFAR Two-metre Sky Survey — DR3), який став найбільшим радіооглядом неба на сьогодні. Використовуючи європейський низькочастотний радіотелескоп LOFAR, що складається приблизно з 20 000 антен, розподілених по кількох країнах, вчені створили детальну карту, яка охоплює 88 % північного неба.