Зеленські показали свої символічні чорно-білі вишиванки за майже 15 тисяч гривень

16 мая 2024

З нагоди Дня вишиванки президент України Володимир Зеленський та його дружина Олена Зеленська показали свої вишиті сорочки, натхненні українською символікою. На лідері українців була чорна лляна вишиванка із гербами, а перша леді ошатно вбралася в сорочку в стилі яворівської хустки.

Вартість обох національних елементів гардеробу подружжя складає приблизно 15 тисяч гривень. Їх створили вітчизняні бренди, надихаючись українськими символами. OBOZ.UA вирішив розповісти про значення вишиванок.

На Володимирі Зеленському можна побачити вишиванку з чорного льону "Vidsich" – "Відсіч". Її створив бренд "Еtnodim", надихнувшись боротьбою українського народу. Ціна на сайті бренду – 4400 грн без знижки (зі знижкою 3960 грн).

"З орнаментами хреста, булави, меча, дубового листя, стилізованого герба та інших. Вони несуть в собі символи сміливості, міцності, боротьби та історичного шляху України", – пояснили дизайнери.

У чорній сорочці з білою вишивкою президент уособлював стійкість, незламний дух і рішучість свого народу.

Олена Зеленська для себе обрала світлу модель, створену брендом "Gaptuvalnya". На сайті вишиванку "Яворівський дивоцвіт" можна знайти за 9950 грн.

Мінімалістичний орнамент жіночої сорочки натхненний красою та самобутністю яворівської хустки, що поширена на Львівщині.

Варто додати, що подружжю Зеленських не завжди доводиться купувати одяг. Наприклад, під час одного з інтервʼю очільник держави зізнався, що всі футболки хакі йому надсилають українські бренди або передають військові.

Нагадаємо, минулого року Олена Зеленська зустріла це свято в Сеулі, де обрала для важливої зустрічі особливу сорочку-витинанку від відомого вітчизняного бренду "Gunia Project". Президент України рівно рік тому позував у вишитій лляній сорочці в стилі мілітарі.


Раніше OBOZ.UA писав, що українські зірки показали свої брендові вишиті сорочки, у яких святкують День вишиванки.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

47-річний Мірзоян заговорив про кризу середнього віку та похвалився пробіжкою в 20 км 12 января 2026

47-річний співак Арсен Мірзоян похвалився, що пробіг по горах 20 кілометрів та заговорив про кризу середнього віку.

Російські регіони охопила фінансова криза 12 января 2026

Регіони РФ більше не можуть розраховувати на федеральну підтримку через санкції, кризу промисловості та війну проти України.

Партизани спалили вишку зв'язку підрозділу ППО у Московській області 12 января 2026

Вишка служила для розміщення апаратури радіоелектронної розвідки та перехоплення сигналів.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше