26 апреля 2023
У Судані у вівторок, 25 квітня, захопили лабораторію, в якій зберігаються збудники кору, холери та інші небезпечні віруси. Про це повідомив представник Всесвітньої організації охорони здоров’я Німа Саїд Абід, передає The Guardian.
За його словами, технічні фахівці не змогли потрапити до лабораторії, щоб убезпечити її.
"Це головна проблема: немає доступу для лаборантів, щоб вони могли потрапити в лабораторію і безпечно утримувати наявний біологічний матеріал і речовини", - зазначив представник Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Хто саме захопив лабораторію, він не уточнив.
Нагадаємо, щонайменше 420 людей загинули внаслідок зіткнень армії Судану із Силами швидкого реагування.
Як повідомлялося, Україна провела успішну рятувальну операцію з евакуації мирних громадян зі столиці Судану міста Хартума.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Українець побив світовий рекорд: медбрат, який працює з трупами, зробив 230 тату та став "живим скелетом" 27 апреля 2026
Українець побив світовий рекорд: медбрат, який працює з трупами, зробив 230 тату та став "живим скелетом". Вражаючі фото Робота над татуюваннями тривала 5 років
Ратаковскі з 5-річним сином побешкетували на камеру для реклами Chanel 27 апреля 2026
34-річна супермодель Емілі Ратаковскі разом із 5-річним сином попозувала для кампейну Chanel у чорно-білих луках. Мама і хлопчик показалися на милих фото та побавилися на камеру
Новий складаний iPhone порівняли з iPhone 17 Pro Max: різниця вражає 27 апреля 2026
Новий складаний iPhone порівняли з iPhone 17 Pro Max: різниця вражає