У ЦРУ заявили, що готові вербувати невдоволених війною росіян

24 ноября 2022

ЦРУ шукає по всьому світу готових до співпраці росіян, незадоволених війною в Україні. Про це заявив заступник директора Центрального розвідувального управління з операцій Девід Марлоу, повідомляє The Wall Street Journal.
 
Марлоу звернувся до потенційних агентів, заявивши, що вторгнення в Україну стало величезним провалом для президента Росії Володимира Путіна та відкриває можливості для західних розвідувальних агенцій серед незадоволених росіян.
 

"Путін був у своєму найкращому моменті за день до вторгнення, коли він ще мав можливість примушувати Україну, впливати на НАТО і демонструвати, що Росія - сильна держава", - сказав топ-чиновник ЦРУ, додавши, що Путін упустив усе це.
 
"Ми шукаємо по всьому світу росіян, яким це (війна в Україні - ред.) так само огидно, як і нам. Тому ми відкриті для співпраці", - наголосив Марлоу.
 

Ця заява прозвучала на тлі раніше висловлених міркувань колишніх високопоставлених офіцерів ЦРУ про те, що вторгнення в Україну створює сприятливий ґрунт для вербування агентів серед незадоволених російських військових, олігархів, стан яких зменшився через санкції, бізнесменів та інших осіб, які втекли з країни.
 
Раніше повідомлялося, що директор ЦРУ Вільям Бернс зустрівся головою служби зовнішньої розвідки РФ Сергієм Наришкіним у Туреччині, щоб застерегти Росію від застосування ядерної зброї в Україні.
 
Це провал: Директор ЦРУ оцінив вторгнення Росії

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Вишукана сукня, оголені ніжки і трендовий топ: Брежнєва поділилася моментами своєї поїздки в Італію 10 сентября 2025

Співачка Віра Брежнєва поділилася моментами своєї поїздки в Італію після того, як покрасувалася на хіднику кінофестивалю у Венеції.

Джессіку Альбу на тенісному турнірі підловили за ніжностями з молодшим на 11 років коханим. Фото 10 сентября 2025

Голлівудська акторка Джессіка Альба у компанії найближчих друзів відсвяткувала 65-річчя свого тата, Марка Альби.

Каменських у білому міні покрасувалася на тенісному турнірі у США 10 сентября 2025

38-річна співачка Настя Каменських (NK) показалася на турнірі Великого шолома з тенісу.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше