6 декабря 2022
Друк продуктових талонів запустили у Тульській області Росії. Про це свідчить відео, яке розмістив російський Telegram-канал Двач.
Замовлення на друк надійшло до однієї з тульських друкарень. Талони друкують на м'ясні продукти, молочні, рибні продукти, а також харчову сіль.
У повідомленні місцевого ЗМІ Тульська преса йдеться, що робота з друку контрольних і продовольчих талонів, яка проводиться, - "планова".
"Міністерством промисловості та торгівлі Тульської області проводиться робота з актуалізації документів постачання населення продовольчими та непродовольчими товарами. Така робота передбачена чинним законодавством і є плановою", - зазначає видання.
Нагадаємо, міністерство торгівлі США у четвер, 10 листопада, позбавило Росію статусу країни з ринковою економікою.
Раніше повідомлялося, що за прогнозами експертів, мобілізація в РФ завдасть збитків усім галузям економіки Росії, але найбільше сільському господарству та будівництву.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Росіяни влаштували "банківську паніку": із системи зникли трильйони рублів 1 августа 2026
З російських банків витекли понад 2,5 трлн рублів готівкою. Есперти пов'язують тенденцію зі зростанням ризиків для економіки та бізнесу.
АТЕШ розкрив плани Путіна щодо зміни влади у Криму 1 августа 2026
Кремль може зробити ставку на силовиків, які зможуть жорсткіше контролювати ситуацію на півострові.
У Києві через конфлікт чоловік влаштував різанину в готелі 1 августа 2026
У Києві через конфлікт чоловік влаштував різанину в готелі. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі