24 апреля 2024
У Великій Британії відкрили перший пам'ятник покійній королеві Єлизаветі II. Про це повідомляє BBC.
Зазначається, що бронзовий монумент заввишки 2,1 метра встановили біля бібліотеки в місті Окемі, графство Ратленд, на честь дня народження королеви 21 квітня.
Статуя була створена скульптором Гайвелом Пратлі на кошти, отримані від пожертвувань бізнесу та громадськості. Він зобразив молоду Єлизавету в пишній сукні та плащі. На постаменті поруч з нею розмістили її улюблених собак - коргі.
Пам'ятник коштував 125 000 фунтів стерлінгів і був створений на замовлення Сари Фернесс, лорда-лейтенанта Ратленда.
Раніше повідомлялося, що колишня прем'єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс розповіла, яку пораду їй дала покійна королева Єлизавета II.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Бредлі Купер і Джіджі Хадід засвітилися на літньому побаченні у Парижі 30 июня 2025
50-річного американського актора Бредлі Купера вкотре підловили по побаченні з 30-річною супермоделлю Джіджі Хадід. Цього разу прихильники натрапили на закоханих у Парижі.
Алла Кудлай розповіла, як в Росії її вмовляли змінити прізвище і хто з українських артистів на це погодився 30 июня 2025
"На мене робили ставку": Алла Кудлай розповіла, як в Росії її вмовляли змінити прізвище і хто з українських артистів на це погодився Востаннє Алла Кудлай виступала в Росії понад 20 років тому
Як потрапити на безкоштовну операцію з ендопротезування: в Україні запустили електронну чергу 30 июня 2025
В Україні діє електронна система, яка дозволяє формувати та адмініструвати чергу на безоплатне ендопротезування. Її мета - забезпечити прозорість, ефективність і...