У Вишневому на Київщині стріляли у дворі багатоповерхівки: потерпілого госпіталізували, зловмисника затримали

27 сентября 2024

У місті Вишневе, що біля Києва, сусіди влаштували "розбірки" зі стріляниною. Між двома чоловіками відбулася суперечка, яка завершилася пораненням та госпіталізацією одного з них.

Про це повідомили в поліції Київщини. А в мережі опублікували відео інциденту.

Стрілянина відбулась близько 18 години середи, 25 вересня, у дворі однієї з багатоповерхівок.

"Як попередньо встановили на місці правоохоронці, між двома сусідами відбулася суперечка, під час якої один витяг пістолет і зробив постріл у ногу опоненту. Потерпілий отримав проникаюче поранення та наразі знаходиться у лікарні", – йдеться в повідомленні поліції.

Як видно з кадрів оприлюдненого відео, третій чоловік намагався заспокоїти опонентів, однак йому це не вдалось. Той із сусідів, що постійно помахував пістолетом у руці, таки почав стріляти.

Як повідомили в поліції, стрілянина велася із пристрою для відстрілу гумових куль. І пістолет був зареєстрований.

Правоохоронці затримали стрільця, проти нього відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство з використанням вогнепальної чи холодної зброї).

Санкція статті передбачає позбавлення волі терміном від трьох до семи років.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні, 24 вересня, у заміському комплексі Вишгородського району Київської області п'яний чоловік застосував вогнепальну зброю. Він відкрив стрілянину із балкона.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Зять Орбана підзаробив на поразці свого тестя на виборах - ЗМІ 24 апреля 2026

Компанія Equilor Asset Management, що належить Іштвану Тіборцу, зробила ставку на перемогу опонента Орбана Петера Мадяра.

Ектор Хіменес-Браво показав, як приготувати домашній майонез з варених яєць 24 апреля 2026

Ектор Хіменес-Браво показав, як швидко приготувати домашній майонез з варених яєць

Xiaomi, Oppo, Vivo та Honor об'єдналися для боротьби з перегрівом і зависанням смартфонів 24 апреля 2026

Найбільші китайські виробники смартфонів через галузевий альянс ITGSA (Альянс екосистеми мобільних смарт-терміналів) оголосили про впровадження єдиного стандарту управління оперативною пам'яттю. Ця міра допоможе вирішити такі системні проблеми, як перегрів пристроїв, зависання інтерфейсу та примусове закриття фонових додатків. В ініціативі взяли участь компанії vivo, Xiaomi, Oppo та Honor.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше