Україна і Туреччина до кінця 2016 року мають домовитися про зону вільної торгівлі

11 марта 2016

До кінця 2016 року Україна та Туреччина мають завершити переговори про укладання Угоди про вільну торгівлю.

Про це йдеться у Спільній Декларації, яку підписали президент України Петро Порошенко і президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган.

Сторони домовилися всебічно сприяти розвитку двостороннього економічного та інвестиційного співробітництва, збільшенню обсягів двосторонньої торгівлі, розвитку транспортної, телекомунікаційної та виробничої інфраструктури. З цією метою у має бути укладений договір про вільну торгівлю.

Окрім того, Україна та Туреччина мають провести переговори щодо оновлення та найближчим часом забезпечити підписання двосторонніх угод про взаємний захист інвестицій та уникнення подвійного оподаткування.

Також президенти двох країн домовилися істотно розширити співробітництво у сфері міжнародних комбінованих/контейнерних перевезень між Турецькою Республікою та Україною.

Окрім того, має бути посилено співробітництво у туристичній галузі, зокрема шляхом збільшення кількості туристичних проектів, надання посильної підтримки українським туроператорам.

Нагадаємо, 9 та 10 березня президент України Петро Порошенко перебуватиме з офіційним візитом у Туреччині.

"Заплановані переговори глави держави із президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, прем'єр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу та головою Великих національних зборів Туреччини Ісмаїлом Кахраманом. У рамках візиту відбудеться п'яте засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною. Планується також проведення зустрічей з представниками ділових кіл Туреччини", - повідомляє прес-служба президента України. 

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

8 важных фактов о раке простаты, которые нужно знать мужчинам 18 января 2020

Принято считать, что рак простаты — это болезнь людей старшего возраста, что в целом соответствует действительности.

Зои Кравиц поцеловалась с Иванной Сахно в трейлере "Фанатика": видео 18 января 2020

Премьера сериала ожидается 14 февраля 2020 года

Lenovo трудится над ещё одной автономной гарнитурой VR 18 января 2020

До сих пор попытки Lenovo выйти на относительно неосвоенный рынок виртуальной реальности нельзя было назвать успешными, но похоже, компания собирается попробовать ещё раз. По крайней мере, в новой заявке на сайте FCC упоминается устройство Lenovo VR3030S, которое описывается как новая автономная гарнитура VR.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Отзыв 1.2
Отзыв

Отзывов: 1

Daimond Laser  
Daimond Laser

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое