Українські дрони влучили у НПЗ на Ростовщині - ЗМІ

21 августа 2025

У ніч на 21 серпня дрони атакували територію Ростовської області, ймовірно, завдавши удару по Новошахтинському нафтопереробному заводу. Про це повідомляють місцеві джерела та пабліки.
 
Спочатку мешканці району чули гучні вибухи неподалік заводу, а згодом зафіксували влучання на його території. У соціальних мережах з'явилися кадри, на яких видно пожежу.
 
Російський Telegram-канал Астра, що прозиціонує себе як незалежний, повідомляє про п'ять вибухів над росыйським Новошахтинськом і публікує відео "прильотів" та наслідків.
 
Telegram-канал Exilenova+ також повідомляє про ураження Новошахтинського заводу нафтопродуктів і вказує, що об’єкт обороняли дві системи Панцир та одна Тор, проте це не допомогло
 
Деталі щодо нинішніх наслідків удару все ще уточнюються. Російські служби та влада інцидент ще не коментували.

Новошахтинський НПЗ спеціалізується на виробництві мазуту, дизельного, судового та пічного пального, а також прямогонного бензину - його потужність дозволяє переробляти до 7,5 млн тонн нафти щорічно. Це єдиний нафтопереробний завод у Ростовській області, який забезпечує потреби російських збройних сил.
 
Зазначимо, що підприємство вже не вперше стає об’єктом атак. Раніше дрони, ймовірно під керівництвом СБУ, перевантажили систему ППО заводу, створивши умови для подальших дій українських ракетних сил. Тоді ця операція стала частиною комплексної атаки на стратегічний об’єкт.
 
РФ втратила 13% потужностей НПЗ через атаки дронів

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Прага продовжила Чеську ініціативу для України на 2026 рік 20 декабря 2025

Підтримка України "сама собою зрозуміла", запевнив новий міністр оборони країни Яромір Зуна.

Саакашвілі помилувався 20-річним сином. Фото 20 декабря 2025

Експрезидент Грузії, політв'язень Міхеіл Саакашвілі 19-го грудня привітав свого сина від ексдружини Сандри Рулофс, Ніколоза з днем народження.

Тімур Мірошниченко про кризи в стосунках із дружиною, виховання дітей вільними людьми і базові правила сім'ї 20 декабря 2025

Телеведучий Тімур Мірошниченко, який у січні святкуватиме 8-му річницю шлюбу зі своєю дружиною Інною, не приховує, що в їхніх стосунках трапляються кризи. Зокрема турбулентність пара переживала після появи в сім'ї кожної дитини.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше