Українські міста з'єднають прямими поїздами з курортами біля моря та в Карпатах – міністр

24 апреля 2016

Уже найближчим часом "Українська залізниця" може з'єднати прямими поїздами окремі міста Заходу та Півдня України, а також з іншими містами.

"Одним з першочергових операційних завдань для "Української залізниці" є забезпечення сезонних перевезень громадян до місць відпочинку протягом літніх місяців. Історично декілька регіонів залишались без зручних прямих поїздів до узбережжя Чорного моря та Карпатського регіону. Пасажири були вимушені їздити із пересадками. Сьогодні дав доручення "Укрзалізниці" переглянути розклад та призначити прямі додаткові поїзди до Миколаєва та Херсона з Ковеля, Луцька, Рівного, Чернігова, Житомира, Сум та Чернівців. Також – влаштувати пряме сполучення між Запоріжжям та Івано-Франківськом і Ворохтою, між Ужгородом та Херсоном", – написав у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Посадовець також анонсував підписання угоди про "відкрите небо" з Євросоюзом у липні.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Врачи дали 22 совета для продления жизни 19 августа 2019

Медики дали советы, руководствуясь которыми можно продлить жизнь. Среди главных советов, по мнению медиков, активный секс и любимая работа.

Huawei готовит недорогой смартфон AMN-AL10 с экраном HD+ 19 августа 2019

На сайте Китайского центра сертификации телекоммуникационного оборудования (TENAA) появились данные о новом смартфоне Huawei с кодовым обозначением AMN-AL10.

Похудеть можно за полчаса с помощью бега 19 августа 2019

Тайваньские ученые после проведенного исследования назвали метод, позволяющий похудеть всего за полчаса. Эффективным в плане избавления от лишнего веса оказался бег.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Join Up 1.0
Join Up

Отзывов: 1

7 роддома 0.2
7 роддома

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое