25 января 2015
Количество газа в подземных хранилищах по состоянию на 22 января Украина сократила на 0,58% - до 9,826 млрд куб. м. Об этом свидетельствуют данные ассоциации Европейских операторов подземных газовых хранилищ (GSE).
Согласно данным, украинские ПХГ заполнены лишь на 30,76%. Наибольший объем газа хранится в Бильче-Волицко-Угерском хранилище - 5,263 млрд куб. м газа (заполнено на 30,87%), передает Корреспондент.
Как сообщалось, российский ОАО "Газпром" получил от НАК "Нафтогаз Украины" еще 70 млн долл в качестве доплаты за поставки газа в январе 2015 года.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
mignews.com.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Росію накрила хвиля відключень світла, води й тепла 2 февраля 2026
За січень у країні зафіксували 1788 повідомлень про відключення електроенергії, води та теплопостачання - удвічі більше, ніж торік.
Більше не кришталь: як складні смартфони перестають бути крихкими гаджетами для ґіків 2 февраля 2026
Щоб зрозуміти, який шлях пройшли складні смартфони, ми не будемо перераховувати «ступені». Просто нагадаємо про Samsung Galaxy Fold – перший у своєму роді гаджет, з плівкою, яку було дуже легко відклеїти, але це призводило до незворотних наслідків, з дуже помітною «зморшкою» та екраном, який могла пошкодити будь-яка піщинка. Про водозахист і найменшу ударостійкість навіть не йшлося. Подібна ситуація стосувалася і першого HUAWEI Mate X/Xs – на нього також було краще особливо не дихати занадто активно, щоб уникнути катастрофи.
YouTube заблокував обхід підписки Premium через браузери на Android — лазівка закрита 2 февраля 2026
YouTube почав блокувати популярний обхідний шлях, який роками дозволяв користувачам Android відтворювати відео у фоновому режимі через сторонні браузери без оформлення підписки Premium. Тепер при вимкненні екрану або згортанні браузера відтворення контенту для безкоштовних акаунтів примусово зупиняється.