Урсула фон дер Ляєн відреагувала на перемогу ЄНП

10 июня 2024

Очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила членам Європейської народної партії (ЄНП), яка набирає найбільшу кількість місць у Європарламенті, що політсила буде "якорем стабільності" і захистить ЄС від "наступу популістів". Її слова у неділю, 9 червня, наводить Politico.

"Сьогодні хороший день для ЄНП. Ми виграли європейські вибори. Ми - найсильніша партія, ми - якір стабільності. Разом із іншими ми побудуємо бастіон проти крайнощів лівих і правих політиків. Ми їх зупинимо!", - наголосила Урсула фон дер Ляєн.
 
За словами фон дер Ляєн, перемога партії означає, що вона стане найкращим захистом проти "наступу популізму".
 
У свою чергу, очільник ЄНП Манфред Вебер заявив, що ЄНП "залишається найкращим методом проти правого екстремізму в Європі".

Очікується, що ЄНП отримає щонайменше 180 мандатів із 720. У топсписку фракцій також будуть:

  • Прогресивний альянс соціалістів і демократів (СіД) - 135 мандатів;
  • Об'єднання ліберальних політиків "Оновлюючи Європу" - 87;
  • Реформісти і консерватори - до 87 мандатів;
  • Партія "Європейські консерватори і реформісти" (ЄКР) - щонайменше 80 мандатів;
  • Права політсила "Ідентичність і демократія" - близько 70;
  • "Зелені" - близько 60.
Європейська народна партія (ЄНП), за попередніми даними екзитполів, перемагає на виборах до Європарламенту, заключним днем яких була неділя, 9 червня. За прогнозами,  проукраїнська Європейська народна партія матиме у десятому скликанні Європарламенту найбільшу фракцію. 
 
На виборах до Європарламент у Словаччині, за попередніми неофіційними данимими, лідирує опозиційна партія Прогресивна Словаччина, а провладна SMER чинного прем'єр-міністра Роберта Фіцо посідає друге місце. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Європа просить Бразилію бути посередником у переговорах з РФ 15 августа 2026

Бразилія є однією з небагатьох країн, яка веде діалог як із Заходом, так і з Росією, заявив радник президента.

Фахівці радять не купувати шампуні із цими трьома речовинами 14 августа 2026

Шампунь – один із засобів, яким кожен з нас користується майже кожен день. До вибору…

Лікарі розповіли про корисні властивості слив та сливового соку 14 августа 2026

Давно відомо, що сливи вважаються дієтичним продуктом, що має лікувальні властивості. Лікарі розповіли, що сливовий…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

авг 0.4
авг

Отзывов: 1

Гурай Виктория 5.0
Гурай Виктория

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше