16 июня 2016
Російський "Сбербанк" не планує найближчим часом продавати свій банківський бізнес в Україні, позаяк він приносить прибутки.
Про це запевнив заступник голови "Сбербанку" Олександр Морозов.
"Україна продовжує працювати. Ми навіть не розглядаємо зараз продаж, все добре, вона, так би мовити, хорошу прибутковість (показує)", – запевнив топ-менеджер банку.
Морозов уточнив, що українська "дочка" російського "Сбербанку" не потребує докапіталізації відповідно до вимог Нацбанку.
Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, ніби "Сбербанк" планує продавати свій бізнес в Україні. Крім того, фінустанова перейменувала свою українську "дочку", прибравши в назві слово "Росії", а залишивши лише "Сбербанк". Скаргу до суду одразу подав український "Ощадбанк", який володіє правами на торгову марку "Сбербанк".
А через агресію Росії проти України активісти неодноразово трощили вікна та поливали фарбою відділення "Сбербанку".
Раніше також повідомлялося про вихід з українського ринку російського ВТБ. Перший заступник президента-голови правління ВТБ Юрій Соловйов тепер уже заявив, що банк не поспішає визначатися з долею українського бізнесу. Адже росіяни розгледіли покращення в економіці України.
"Там стала кращою економіка, і в цілому все набагато краще. Ми в процесі, і ми нікуди не поспішаємо", – зазначив Соловйов.
Його слова також підтвердив заступник голови правління ВТБ Герберт Моос.
"Ні, а ми не продаємо", – відповів Моос на запитання про те, чи знайшовся покупець на українські активи ВТБ.
Варто зазначити, що президент Росії Володимир Путін порадив російським бізнесменам не продавати активи в Україні. Про це він говорив на закритій зустрічі з найбільшими підприємцями РФ, яка відбулася 24 березня після з'їзду Російського союзу промисловців і підприємців. Путін сказав бізнесменам, що "поки є надія на нормалізацію відносин, можна почекати" продавати активи.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Обов'язково готую качку": Педан розповів про свої сімейні традиції та чому відмовляється від роботи на Різдво 24 декабря 2025
Олександр Педан розповів про різдвяні плани зі своєю родиною
Шкода повторного кип'ятіння води — що правда, а що міф 24 декабря 2025
Вода — один із найзвичніших і водночас найміфологізованіших продуктів у нашому побуті. Варто вимкнути світло, довше посидіти без опалення або почати економити ресурси, як одразу спливають десятки «народних правил»: що можна, а що категорично не можна робити з водою, їжею та побутовими приладами.
Від "Щедрика" до сучасних хітів: топ-10 українських різдвяних і новорічних пісень для святкування 24 декабря 2025
Від "Щедрика" до сучасних хітів: топ-10 українських різдвяних і новорічних пісень для святкування Українці мають цілий багаж зимових пісень