7 февраля 2025
Український чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик разом із дружиною Катериною прибули до Вашингтона з політичною місією.
Олександр відвідав кілька офіційних заходів, зокрема зустрівся зі спікером Палати представників США Майком Джонсоном.
Український боксер і директор його команди поспілкувалися з політиком.
У своєму Instagram Катерина запостила фотозвіт з заходу, зокрема спільні фото в ошатних луках.

Нечасто можна побачити Олександра у вишуканих аутфітах

Судячи з виразу обличчя спортсмена, такий образ йому до вподоби


Сережка у вусі Усика в поєднанні з елегантним луком додає образу ще більше харизми


Як відомо, боксер народився й жив у Криму до шести років. У 1999 вони з родиною знову туди повернулися з Чернігівської області. А у 2015-ому Усик покинув рідний півострів.
Раніше спортсмен відповідав, чий його рідний Крим.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
РФ зупинила прокачування нафти в порт Новоросійськ - ЗМІ 14 ноября 2025
Найбільший на чорному морі порт Новоросійськ зупинив прийом та експортну перевалку нафти після атаки дронів 14 листопада.
Княгиня Шарлін у стильному монохромі з контрастною окантовкою навідалася на ювелірний ярмарок. Фото 14 ноября 2025
Княгиня Монако Шарлін 13-го листопада відвідала ярмарок ювелірних виробів "Joya" у виставковому центрі в Монте-Карло.
Мерц звернувся з проханням до Зеленського через українців 14 ноября 2025
Канцлер ФРН попросив президента України вирішити проблему з молодими чоловіками, що масово прибувають в Німеччину.