24 апреля 2025
Верховна представниця Європейського союзу Кая Каллас наголосила, що саме Росія, яка завдала смертоносного удару по Києву, є перешкодою до миру. Про це вона повідомила на платформі Х у четвер, 24 квітня.
Так Каллас прокоментувала ракетний обстріл Києва у ніч на четвер, унаслідок якого загинули і постраждали цивільні.
"Заявляючи про прагнення до миру, Росія завдала смертоносного авіаудару по Києву. Це не прагнення до миру, це знущання над ним. Справжньою перешкодою є не Україна, а Росія, чиї цілі війни не змінилися", - наголосила Верховна представниця.
Нагадаємо, росіяни запустили по Україні 70 ракет і 145 дронів різного типу. Більшість з них перехопила ППО, або зазнали впливу РЕБ. Але не обійшлося без значних руйнувань і загиблих у низці регіонів. Основним напрямком ворожого удару був Київ, де загинули дев'ять людей і понад 70 отримали поранення.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Яку ягоду треба їсти, щоб зменшити ризик інфаркту та інсульту 28 марта 2026
Виявляється, що ожина корисна в якості профілактики.
Motorola Razr 70 Ultra з'явився на зображеннях 28 марта 2026
Motorola готується випустити флагманську модель смартфона зі складним формфактором — в залежності від країни модель отримає назву Razr Ultra 2026 або Razr 70 Ultra. Офіційні зображення смартфона опублікували інсайдерський акаунт OnLeaks у соціальній мережі X та ресурс Xpertpick. Цікаво, що смартфон став товщим за свого попередника.
У вузі Поплавського провели обшуки 28 марта 2026
У вузі Поплавського провели обшуки