21 июня 2024
Вибух пролунав на заводі з виробництва алюмінію в італійській провінції Больцано в ніч проти п’ятниці, 21 червня. Вісім співробітників зазнали поранень, п’ятеро з них - у важкому стані. Про це повідомляє італійське інформагентство ANSA з посиланням на свої джерела.
Постраждалі з найсерйознішими травмами доправлені гелікоптером до опікових центрів у Вероні, Падуї, Мілані. Ще одного травмованого відвезли Мурнау в Баварії.
Співробітники, що зазнали менших травм, проходять лікування в Больцано.
Про причину вибуху на підприємстві поки що не повідомляється.
Нагадаємо, німецький BILD з посиланням на своє джерело зазначає, що іноземна розвідка надала ФРН докази причетності РФ до пожежі на металургійному заводі Diehl Metall Applications.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Меланія Трамп головуватиме у Радбезі ООН 27 февраля 2026
Дружина президента США вперше в історії очолить Раду Безпеки. Однак це триватие лише один день.
У Києві на станції метро "Позняки" помер пасажир 27 февраля 2026
У Києві на станції метро "Позняки" помер пасажир. Подробиці трагедії Остаточну причину смерті людини встановить медична експертиза
Oppo Find N6 показали на живому фото: складку майже неможливо розгледіти 27 февраля 2026
Oppo Find N6 показали на живому фото: складку майже неможливо розгледіти