16 октября 2021

Після низки подій, що трапилися у житті Адель, тепер вона готова до творчості. Зірка представила сингл Easy on me і відео до нього, а також анонсувала дату виходу свого 4-го студійного альбому «30». Режисером кліпу став канадієць Ксав’є Долан, з яким співачка неодноразово співпрацювала в минулому.
«Я скинула безліч шарів, але потім огорнула себе новими. Готова запевнити, що зроду не почувалася упевненішою. Я вийшла з темряви на світло. У напрочуд бурхливий період життя цей альбом виявився моїм товаришем. Коли писала його, він став мені другом, який приходить з пляшкою вина і знаходить слова підтримки», — заявила артистка. Очікуємо на прем’єру, яка відбудеться 19 листопада.

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ОАЕ допоможуть американцям з відкриттям Ормузької протоки силою - ЗМІ 1 апреля 2026
Емірати готові приєднатися до військових зусиль, зазначають місцеві посадовці в коментарі Wall Street Journal.
Xiaomi запустила оновлення до HyperOS 3.1 поза межами Китаю 1 апреля 2026
Раніше Xiaomi вже почала оновлювати свої пристрої до HyperOS 3.1 у Китаї — тепер нова версія платформи з'явиться і в інших регіонах. Першими за межами домашнього ринку оновлюються смартфони Xiaomi 17 та 17 Ultra в Європі; далі йдуть планшети Poco та Redmi.
Huawei копіює Apple: Pura X2 отримає несподіваний дизайн камери 1 апреля 2026
Huawei копіює Apple: Pura X2 отримає несподіваний дизайн камери