Економічні новини. Відкритий транспортний реєстр та заборона на продаж алкоголю.

13 апреля 2016

У Києві набуло чинності розпорядження міської влади про заборону на продаж алкоголю у кіосках.

ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ

Літр бензину категорії А-95 в середньому по Україні у середу, 13 квітня, коштує 20 гривень 42 копійки. Залежно від заправок ціна на це пальне коливається від 18 гривень 90 копійок до 22 гривень. Літр дизельного палива в середньому  обійдеться водіям в 17 гривень 44 копійки. Газ для автомобілів коштує 8 гривень 10 копійок.

РЕЄСТР ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

В Україні відкрили доступ до реєстру транспортних засобів. Відтепер, з реєстру МВС можна отримати інформацію про марку, модель, рік випуску та об'єм двигуна транспортного засобу. Ці дані надаються безкоштовно. А повна інформація про кількість власників транспортного засобу, інформація про страхування, участь у ДТП та інше, надається платно. 60 гривень доведеться заплатити за дані у письмовому вигляді та 45 гривень за інформацію в електронному вигляді. Доступ відкритий  лише до даних про ті автомобілі, які зареєстровані з 2012-го року.

ЗАБОРОНА НА АЛКОГОЛЬ

У Києві прибирають алкоголь із кіосків. Відповідне розпорядження міської влади вже набуло чинності. У власників МАФів є один місяць для того, щоб прибрати алкогольні напої з полиць. Після цього, їхні кіоски почнуть демонтувати. Заборона на продаж у кіосках стосується як міцного алкоголю, так і пива. Наразі у столиці нараховується близько півтори тисячі малих архітектурних форм, у яких продаються алкогольні напої. Найбільша їх кількість розташована поблизу станцій метро.

Нагадаємо, що протягом березня 2016 року в Україні зросли майже всі споживчі ціни на товари та послуги – у середньому на 1%. Найбільший стрибок вартості зафіксували на одяг та взуття – у середньому на 10,5% в Україні. Найбільше це відчули жителі Запорізької області (17,3%) та Києва (27,9%). Єдине, що дешевшало в березні, – продукти харчування та безалкогольні напої. Щоправда, падіння цін у середньому було незначним – 0,7%. 

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Согревающий чай: 5 рецептов напитков осени 23 октября 2019

Когда наступают холода – самое время пить пряный чай. И настроение поднимет, и от простуды защитит!

Сила воли не поможет избавиться от пристрастия к смартфону 23 октября 2019

Вы можете не решаться назвать зависимость от вашей техникой нечем сродни наркомании, однако согласитесь, что ваш партнер просил вас убрать свой телефон подальше на более чем один раз.

Психологи объяснили, почему умным людям нравятся плохие фильмы 23 октября 2019

Сотрудники Института Макса Планка изучали малобюджетные фильмы, которые не соответствовали общепринятым стандартам. В их опросе приняли участие 372 человека. Это были студенты и люди, обсуждавшие подобные фильмы на форумах и в соцсетях...

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Touch.com.ua 0.1
Touch.com.ua

Отзывов: 1

Pribombas.ua 0.7
Pribombas.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое