З "пасивних" прибутків українців братимуть до 25% податків

2 июля 2014

Із 1 липня, до прибутків фізичних осіб застосовуватимуть прогресивну шкалу оподаткування – від 15 до 25 відсотків.

Нова норма прописана в законі "Про запобігання фінансовій катастрофі та створення передумов для економічного зростання в Україні", який Верховна Рада затвердила ще 27 березня цього року.

Нововведення не стосується оподаткування зарплати. Натомість нову систему оподаткування будуть застосовувати до пасивних доходів, тобто виграшів у лотерею, дивідендів, роялті, відсотків, інвестиційного доходу тощо.

Закон передбачає три ставки оподаткування доходів. Якщо людина за рік отримала до 500 тис. грн таких прибутків, до з неї стягнуть 15% податків. До прибутків від 500 тис. до 1 млн грн застосовуватимуть 20-відсоткове оподаткування, а понад 1 млн грн – 25%.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Скандальний актор Темляк отримав престижну "Золоту Дзиґу", попри звинувачення у харасменті: чому він не забрав нагороду 15 сентября 2025

Скандальний актор Темляк отримав престижну "Золоту Дзиґу", попри звинувачення у харасменті: чому він не забрав нагороду Кіноакадемія виправдалася за своє рішення

Росія і Білорусь відмовилися від ядерних погроз на Заході-2025 - ISW 14 сентября 2025

Білоруські чиновники пом'якшили риторику після інциденту з російськими безпілотниками в Польщі.

Дружина Безоса та наречена Роналду показались у корсетних сукнях, а Демі Мур блиснула стегном на івенті у Нью-Йорку 14 сентября 2025

У п'ятницю 12 вересня у Нью-Йорку відбулася благодійна вечеря, яку організував фонд, який опікується жертвами гендерного насилля. На івент прийшло чимало відомих особистостей. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Лелека 4.7
Лелека

Отзывов: 1

Одес5 пологовий 0.5
Одес5 пологовий

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше