8 октября 2022
Американські військові вбили трьох високопоставлених лідерів "Ісламської держави" під час двох окремих військових операцій у Сирії у четвер, 6 жовтня. Про це повідомила газета The New York Times.
Зазначається, що нічні атаки завдали "Ісламській державі" найважчого удару з того часу, як на початку лютого США ліквідували лідера угруповання Абу Ібрагіма аль-Хашемі аль-Курейші на північному заході Сирії.
За словами офіційних осіб, сили спеціальних операцій США висадилися з вертольотів на північному сході країни - біля села за межами міста Камишли, та вбили Раккана Вахіда аль-Шаммарі, який сприяв контрабанді зброї та бойовиків для підтримки операцій ІД.
Крім того, було поранено одного зі спільників бойовиків і двох захоплено. У ході операції ніхто з американських військовослужбовців та мирних жителів не постраждав.
Через кілька годин заступника лідера "Ісламської держави" в Сирії та людину, відповідальну за справи угруповання з ув'язненими, було вбито внаслідок удару американського безпілотника на півночі країни.
Раніше повідомлялося, що у Туреччині затримали одного з ключових діячів "Ісламської держави" Башара Хаттаба Газаль аль-Сумайдана.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Київ отримає додаткові 9 МВт потужності - Шмигаль 9 февраля 2026
Київ отримає додаткові 9 МВт потужності - Шмигаль
Росія залишила власні села без інтернету - СЗРУ 9 февраля 2026
Жителі десятків населених пунктів РФ змушені користуватися лише мобільним зв’язком із лімітами трафіку та різким падінням швидкості після їх вичерпання.
Трамп вперше збирає Раду миру - ЗМІ 9 февраля 2026
Білий дім хоче використати зустріч у Вашингтоні для реалізації другого етапу угоди про припинення вогню в Газі та збору коштів на відновлення, стверджують джерела.