Трюдо висловився про поховання в Ізюмі

20 сентября 2022

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що знайдені в Ізюмі Харківської області масові поховання є свідченням військових злочинів Росії і що потрібна повна відповідальність за її дії, повідомляє агентство Reuters 18 вересня.
 
"[Дії Росії] все частіше очевидно включають військові злочини, включають абсолютно неприйнятні злочини, чи то те, що ми знайшли в Бучі, або виявлення масових поховань на деокупованих територіях Україною", - сказав він.
 
Трюдо закликав провести "належне розслідування та забезпечити прозорість".
 

З'явилися супутникові знімки кладовищ під Ізюмом
 
"Володимир Путін, його прихильники та російські військові мають бути притягнуті до відповідальності за звірства, які вони здійснюють і продовжують здійснювати в Україні", - сказав канадський прем'єр.
 
Він наголосив, що Канада рішуче підтримує Україну та продовжить надавати допомогу.
 
Раніше Чехія заявила про необхідність створення міжнародного трибуналу для розслідування військових злочинів російських окупантів в Ізюмі.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Кава здатна побороти хвороби Альцгеймера і Паркінсона, як заявила дієтологиня 21 июня 2026

Чашка кави на сніданок для багатьох стала обов’язковим атрибутом ранку. Виявилося, що цей гіркий напій…

Овочі і фрукти підвищують якість сну 20 июня 2026

Включення великої кількості фруктів і овочів в раціон молодих людей підвищує якість сну. До такого…

В мережі показали, який вигляд має Мистецький арсенал після атаки РФ по Києву 20 июня 2026

"Russians effect": який вигляд має Мистецький арсенал після атаки РФ по Києву. Відео Ворог продовжує знищувати об’єкти культури України

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Стандарт вікна 0.5
Стандарт вікна

Отзывов: 1

Хрещення 3.0
Хрещення

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше