14 сентября 2013
У Британії хочуть приватизувати найвідомішу поштову службу світу - Роял Мейл. Влада готова продати - 50 відсотків компанії. На такий крок ідуть через скруту в Роял Мейл.
Для розвитку королівської поштової служби потрібно багато грошей. Як очікується, продаж акцій почнеться упродовж найближчих тижнів.10 відсотків цінних паперів обіцяють передати працівникам пошти. Однак самі співробітники - проти приватизації. Вони бояться скорочень і вже готуються страйкувати.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
podrobnosti.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Microsoft представила VibeVoice — відкритий ШІ, що перетворює текст на півторагодинні подкасти 27 августа 2025
Microsoft представила VibeVoice — відкритий ШІ, що перетворює текст на півторагодинні подкасти
Стейтем у панамі заселфився з коханою на яхті та показав сина в стійці на руках. Фото 27 августа 2025
Схоже, літо у родині британського актора Джейсона Стейтема та його нареченої, супермоделі Розі Хантінгтон-Вайтлі не збирається закінчуватися. Знаменитості знову влаштували собі сімейні розваги на яхті.
Realme представила тонкий акумулятор на 15 000 мА·год і перший у світі смартфон з термоелектричним кулером 27 августа 2025
Realme представила тонкий акумулятор на 15 000 мА·год і перший у світі смартфон з термоелектричним кулером