Нова зйомка Наомі Кемпбелл в діамантах Cartier і костюмах Dior

25 ноября 2020

Наомі Кемпбелл стала героїнею нового номера Elle France. Вона поспілкувалася не лише на тему краси, але підняла значущу наразі тематику — Black Lives Matter. Модель запевнила, що завжди відстоювала свою позицію, хоча інколи це було дуже не легко, особливо на початку її кар’єрі.

«Мені завжди було незручно. Я казала собі, що повинна іти до мети і тримати голову догори. Тоді я була єдиною темношкірою в кімнаті і це бентежило». Як запевняє супер модель, їй допомагала впевненість у собі і внутрішня сила.

Автором зйомки став відомий фотомитець Філіпп Паулюс, а от позувала модель в речах від Gіvenchy, Dior, Alaïa і Hermes. Діамантові прикраси від Cartier.

jetsetter.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

РФ починає рік з палаючим НПЗ 1 января 2026

У Росії після атаки безпілотників сталися пожежі на нафтопереробному заводі у Краснодарському краї та нафтобазі у Калузькій області.

Китай тихо запустив національну дослідницьку мегамережу ШІ як відповідь на трамповську місію «Генезис» 1 января 2026

Сьогодні вранці китайські ЗМІ без зайвого пафосу повідомили, що ще 23 грудня 2025 року — через місяць після анонсу в США «місії Генезис» по створенню мегасистеми ШІ для наукових цілей — у Китаї почала працювати альтернативна мережа ШІ для автоматизації наукових досліджень. Китайці не стали чекати результатів роботи «манхеттенського проєкту» з ШІ в США і запустили власний, випередивши геополітичного конкурента на місяці.

Макрон анонсував нові зобов’язання щодо України 1 января 2026

Французький лідер у новорічному зверненні згадав про Україну. Вже у перших числах нового року у Парижі зберуться представники європейських та союзних держав для ухвалення нових рішень щодо захисту Європи і України.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше