В Естонії почали демонтувати радянські пам'ятки

17 августа 2022

У вівторок, 16 серпня, уряд Естонії прийняв рішення про перенесення радянських пам'яток у Нарві і Нарва-Йиесуу. Про це повідомляє естонське видання ERR.
 
Підготовку до демонтажу танка-пам'ятника почато, у регіоні триває перенесення інших пам'яток.
 
Повідомляється, що задля безпеки на час знесення монументів поліція запровадила комендантську годину поблизу пам'ятників, закрила дороги для транспорту і пішоходів.
 
Прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас на позачерговій прес-конференції заявила, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого радянські військові пам'ятки в громадському просторі Естонії перестали бути просто місцевою проблемою.
 

"Ми не дамо Росії можливості використати минуле, щоб зруйнувати внутрішній світ Естонії", – сказала вона.
 
На місці демонтажу працюватиме так звана поліція "діалогу". Поліцейські естонською та російською мовами роз'яснюватимуть людям ситуацію, щоб не допустити хуліганських дій.
 Раніше повідомлялося, що Естонія демонтує всі пам'ятники часів СРСР.
 
Нагадаємо, у столиці Фінляндії демонтували отриманий у подарунок від СРСР у 1989 році пам'ятник Мир у всьому світі.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Верховний суд США скасував більшість мит Трампа 21 февраля 2026

Чинними будуть тільки мита на сталь і алюміній, ухвалені на підставі інших законів, йдеться в ухвалі суду.

Нові швидкісні електромобілі з Китаю готуються підкорити європейські дороги 20 февраля 2026

Нові швидкісні електромобілі з Китаю готуються підкорити європейські дороги

Навроцький підписав новий закон щодо перебування українців у Польщі 20 февраля 2026

Нереєстрація протягом 30 днів після в’їзду в Польщу буде свідчити про відмову від тимчасового захисту.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше