18 октября 2021

В столице и Киевской области в понедельник, 18 октября, пройдет дождь, на улице станет прохладнее.
Об этом сообщили в Укргидрометцентре.
Согласно прогнозу синоптиков, в области сегодня будет от 8 до 12 градусов тепла. В столице ожидается 9-11 градусов. Кроме того, небольшой дождь пройдет во всех районах области.
Ветер в первый день недели будет северо-западный, скорость 5-10 м/с.

Метеорологическая осень пришла в Киев лишь во второй половине сентября. Несмотря на то, что сентябрь – осенний месяц, метеорологическая осень началась в Киеве лишь 19 числа со снижением среднесуточной температуры воздуха ниже +15 градусов.
По данным наблюдений метеостанции обсерватории, среднемесячная температура воздуха сентября в Киеве составила +13,6 градуса, что ниже климатической нормы 1991-2020 годов на 1,3 градуса.
Читайте также:
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Молдова дала громадянство сину відомого російського співака - артист подякував країні за "допомогу в потрібний момент" 5 февраля 2026
"Путіне, х*й тобі, а не мої діти". Молдова дала громадянство сину відомого російського співака Артист подякував країні за "допомогу в потрібний момент"
Утечка розкрила ціни Samsung Galaxy S26, S26+ і S26 Ultra — очікується подорожчання, але можливо не скрізь 5 февраля 2026
В Мережі з'явилася інсайдерська інформація про можливі ціни майбутніх флагманських смартфонів Samsung Galaxy S26, S26+ та S26 Ultra у Франції. Згідно з цією витоком, більшість моделей помітно подорожчають — зростання цін складе від €40 до €140. Слід враховувати, що витеклі ціни можуть стосуватися лише цього конкретного ринку — зазвичай існують незначні відмінності навіть у країнах єврозони через різний рівень ПДВ у кожній з них.
США спорядили військових до Нігерії після ударів по ІДІЛ 5 февраля 2026
Поява американського військового контингенту в Нігерії стала можливою після того, як обидві країни погодилися з необхідністю протидії терористичній загрозі у Західній Африці.