9 марта 2026
Нічна комбінована атака ворога на столицю призвела до того, що понад 1900 багатоквартирних будинків знову лишилися без тепла. Про це повідомив київський міський голова Віталій Кличко у Telegram.
"Внаслідок атаки ворога минулої ночі та пошкодження об'єкта критичної інфраструктури без тепла виявилися 1905 будинків у Печерському, Дніпровському, Голосіївському та Солом'янському районах", - зазначив міський чиновник.
За його словами, комунальники працюють, щоб якнайшвидше відновити теплопостачання у ці багатоповерхівки.
Загалом у місті без тепла залишилося майже 2700 будинків, включаючи частину багатоповерхівок у Дарницькому та Дніпровському районах, до яких поки що неможливо подати теплоносій через критичні пошкодження Дарницької ТЕЦ.
"Троє постраждалих у столиці внаслідок атаки ворога. Двох із них медики госпіталізували, одному надали допомогу на місці", - додав Кличко.
Як ми вже писали, Росія цієї ночі атакувала Україну балістичними та крилатими ракетами, а також БПЛА. У низці міст чули вибухи.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Китай прагне обігнати США і стати новим лідером у космічній галузі 9 марта 2026
У 2025 році Китай здійснив понад 90 космічних пусків, встановивши новий національний рекорд за кількістю проведених за рік орбітальних місій. Досягнення за останні п’ять років виглядають досить вражаюче: на Землю були доставлені зразки ґрунту з зворотного боку Місяця, завершилося будівництво власної орбітальної станції, здійснено посадку ровера на поверхню Марса.
Google не має уявлення, що станеться з її пошуком в епоху ШІ 9 марта 2026
Глава підрозділу Google Search Ліз Рід вважає, що межа між пошуком інформації в інтернеті та помічниками на базі штучного інтелекту ще не встановлена остаточно, оскільки ІІ-агенти та нові моделі поведінки змінюють веб. Вона також провела більш чітку межу між пошуком Google та ІІ-помічником Gemini, але додала, що поки неясно, чи зійдуться ці продукти, розійдуться ще більше чи будуть замінені чимось іншим.
Microsoft заявила, що хакери тепер використовують ШІ на всіх етапах кібератак 9 марта 2026
Microsoft заявила, що кіберзлочинці все частіше залучають штучний інтелект у своїх операціях для прискорення атак, масштабування шкідливої діяльності та зниження технічних бар'єрів на всіх етапах. У нещодавно опублікованому звіті Microsoft Threat Intelligence йдеться, що хакери використовують генеративний ШІ для виконання широкого спектра завдань, включаючи розвідку, фішинг, розвиток інфраструктури та створення шкідливого програмного забезпечення.