В Киеве автобусы и трамвай на Троещину будут ходить чаще

10 апреля 2016

В рабочие дни на автобусных маршрутах № 59, 61 и трамвайном маршруте № 4 увеличено количество подвижного состава, и уменьшено интервал движения в часы "пик", сообщили в "Киевпастрансе".

  • На автобусном маршруте № 59, который курсирует по маршруту "Массив Радужный (ул. Вершигоры) – платформа Троещина", интервал движения в часы "пик" уменьшено до 16 мин
  • На автобусном маршруте № 61, который курсирует по маршруту "ул. Милославская – железнодорожная платформа Троещина ", интервал движения в часы "пик" уменьшено до 11 мин
  • На трамвайном маршруте № 4, который курсирует "ст. "Милославская" – ст. Троещина-2" интервал движения в часы "пик" составляет 3-4 мин.

kiev.segodnya.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

 

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Міністр закордонних справ Китаю назвав два можливі сценарії відносин зі США 15 февраля 2026

Глава МЗС КНР заявив, що те, як Китай та Сполучені Штати ладнають, впливає на фундаментальну траєкторію міжнародної ситуації.

Країни Європи обговорюють можливість захоплення танкерів "тіньового флоту" РФ - ЗМІ 15 февраля 2026

Зустріч Об'єднаних експедиційних сил, групи з 10 країн, що мають спільні інтереси в Північній Атлантиці та Балтійському морі, відбулася в кулуарах Мюнхенської безпекової конференції.

Стартап Amazon отримав ліцензію на виробництво ядерного супертоплива в США для реакторів нового покоління 15 февраля 2026

Молода американська компанія X-energy, підтримана інвестиціями Amazon, отримала важливе дозволення від Комісії з ядерного регулювання США (NRC). 13 лютого 2026 року дочірня структура TRISO-X удостоїлася ліцензії на комерційне виробництво ядерного пального на основі високопробного низькообогащеного урану (HALEU). Це перший випадок за більш ніж 50 років, коли в США видано дозволення на новий об'єкт з виготовлення ядерного пального.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше