28 октября 2014
В Киеве во вторник, 28 октября, в Музее Гончара состоится толока по приготовлению домашних блюд для бойцов АТО.
Как сообщает пресс-служба Музея Гончара, на толоке желающие смогут приготовить для украинских солдат пирожки с капустой, грибами, яблоками, вишнями, и медовые пряники.
Приготовленные блюда отправят в зону АТО на следующий день - утром 29 октября, вместе с гуманитарной помощью.
В ходе толоки также состоится сбор средств для приобретения вещей первой необходимости в зону АТО.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
kiyany.obozrevatel.com
← Вернуться на предыдущую страницу
Автомобілі незабаром подорожчають, попередила Ford — криза пам'яті через ШІ добралася до автопрому 17 февраля 2026
Дефіцит пам'яті, викликаний перерозподілом потужностей на користь чипів для систем штучного інтелекту, починає позначатися і на автомобільній промисловості. Фінансовий директор Ford Motor Company Шеррі Хаус попередила про зростання цін на автомобілі у зв'язку з існуючою ситуацією.
Росія поширює фейки про "створення ядерної зброї" для України 17 февраля 2026
Кремль звинувачує компанію Palantir у розробці "ядерної і біологічної зброї" для Києва, пише Центр стратегічних комунікацій SPRAVDI.
MONATIK у новому образі приголомшив схожістю з Коломойським: співак відреагував на порівняння і меми в мережі 17 февраля 2026
MONATIK у новому образі приголомшив схожістю з Коломойським: співак відреагував на порівняння і меми в мережі. Фото У мережі обговорюють його концерт в Одесі