3 апреля 2016
В киевском метрополитене в пятницу, 1 апреля, самым веселым пассажирам подарят бесконтактные карточки.
Об этом сообщается на странице КП "Киевский метрополитен" в соцсети Facebook.
"Для хорошего настроения в весенний день смеха бесконтактные карточки ждут самых веселых пассажиров", - заявили в метрополитене.
Судя по опубликованным пресс-службой фото, подарки пассажирам ждут на станции метро "Золотые ворота" на полках для буккроссинга.
Напомним, 1 апреля отмечают День дурака, или Международный день смеха.
Как сообщалось, ранее в киевском метрополитене трое парней раздавали девушкам шоколадные батончики "для поднятия настроения".
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Нетаньягу: З угодою чи без, Іран не матиме ядерної зброї 16 июня 2026
Ізраїль не має наміру виводити війська з південного Лівану, Гази чи Сирії, дав зрозуміти ізраїльський прем'єр.
У Facebook з'явиться новий пошук в режимі AI Mode по групах, дописах і Reels 16 июня 2026
Meta оголосила про запуск у Facebook нової функції AI Mode, яка дозволить отримувати відповіді на пошукові запити, основані на аналізі відкритих постів, включаючи матеріали з груп і Reels. Оновлення спрямоване на зміну принципів пошуку інформації та взаємодії з контентом на платформі.
Підпал майна, пов’язаного зі Стармером: українця і румуна визнали винними 16 июня 2026
Йдеться про підпали, які сталися у травні минулого року у північному Лондоні й стосувалися будинку та автомобіля, пов’язаних з британським прем’єром.