25 сентября 2023
Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що Військо польське буде найсильнішою сухопутною армією в Європі. Про це він у суботу, 23 вересня, заявив під час військової присяги на святі 16-ї механізованої дивізії, передає Польське радіо.
У суботу присягу склали близько 850 бійців Збройних сил Польщі. Це найбільша група серед 4,4 тисячі воїнів, які склали або складатимуть присягу цими вихідними.
На переконання Блащака, військо польське буде найсильнішою сухопутною армією в Європі. Армія може налічувати 300 тисяч солдатів.
Він підкреслив, що важливо стримати агресора, щоб Росія не наважилася зайти в Польщу.
Раніше Блащак заявляв, що польська армія може стати найчисленнішою в Європі.
Також польський прем’єр-міністр Матеуш Моравецький заявив, що Польща зараз не передає зброї Україні, оскільки сама здійснює масштабне озброєння і модернізацію своєї армії.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, якою виросла "відлучена" дочка Тома Круза та ким вона стала 28 июля 2026
Без батьківського прізвища та під опікою матері: якою виросла "відлучена" дочка Тома Круза та ким вона стала Дівчині зараз 20 років
Погрози Україні: чи полетить балістика з Ірану 28 июля 2026
Міністерство закордонних справ Ірану погрожує Україні через атаку на їхнє судно в Каспійському морі.
Samsung готує справжню лавину новинок 28 июля 2026
Samsung готує справжню лавину новинок