9 марта 2016
В Македонии туристка из Болгарии до смерти замучила белого лебедя, пытаясь сделать с ним серию снимков.
По словам очевидцев, женщина вытащила птицу за крыло из Охридского озера. Несмотря на то что лебедь вырывался из ее рук, она не отпускала его пока не завершила фотосессию, после чего оставила животное умирать не берегу.
Это не первый случай гибели представителей фауны под натиском туристов.
В середине февраля посетители китайского зоопарка Yunnan Wild Animal Park замучили двух павлинов, делая с ними памятные снимки. Птицы умерли от шока, вызванного тем, что туристы передавали их из рук в руки и вырывали из хвостов перья на память.
В этом же месяце отдыхающие курорта Санта-Терезита (провинция Буэнос-Айрес, Аргентина) замучили и оставили умирать на песке выброшенного на берег молодого дельфина. Вокруг млекопитающего собралась толпа зевак, люди делали с дельфином селфи, тискали и носили по пляжу. Животное скончалось от обезвоживания.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Нові телевізори Philips переїдуть з Google TV на платформу Titan OS 24 марта 2026
Компанія TP Vision, яка випускає телевізори під брендом Philips, оголосила, що всі пристрої 2026 року будуть побудовані на програмній платформі Titan OS. JVC також повідомила про використання Titan OS в частині своїх телевізорів. Повідомляється, що ця платформа дозволяє виробнику брати участь у розробці та мати більший контроль над зовнішнім виглядом і функціями програмного забезпечення. Пристрої під управлінням Titan OS отримуватимуть оновлення безпеки протягом 10 років.
Зіткнення літака й авто в Нью-Йорку: загинули пілоти 24 марта 2026
Літак компанії Jazz Aviation зіткнувся з пожежною машиною в аеропорту Ла-Гуардія в Нью-Йорку після приземлення.
Стармер та Трамп обговорили розблокування Ормузької протоки 24 марта 2026
Відкриття Ормузької протоки має важливе значення для забезпечення стабільності на енергетичному ринку.