15 сентября 2020
Жителям некоторых районов американского Нового Орлеана (штат Луизиана) предписали эвакуироваться в связи с приближением тропического шторма Салли, сообщает в понедельник, 14 сентября, Axios.
Также эвакуацию объявили в ряде других городов на юго-востоке Луизианы.
Ожидается, что сегодня шторм Салли усилится до урагана. Скорость ветра в пределах атмосферного явления составляет сейчас около 26,3 м/с и продолжает расти. Ураган движется на северо-запад со скоростью 3,6 м/с.
На выходных в Луизиане ввели режим чрезвычайной ситуации.
Напомним, что ранее в Луизиане ураган Лаура вызвал пожар на химзаводе.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, чому старі електромобілі виявилися міцнішими, ніж очікували аналітики 2 марта 2026
Стало відомо, чому старі електромобілі виявилися міцнішими, ніж очікували аналітики
Лише чверть американців підтримують атаку на Іран 2 марта 2026
Майже половина жителів США не підтримують удари по Ірану. Навіть республканці, які переважно прихильно поставилися до воєнної операції, заявляють, що змінять думку, якщо вона призведе до втрат серед американських військових.
Qualcomm представила чип Snapdragon Wear Elite — він позиціонується як платформа для нового покоління по-справжньому персональних носимих пристроїв з функціями штучного інтелекту, здатних працювати постійно. Платформа підтримує роботу з Linux, з повноцінною версією Google Android та з Google WearOS.