21 июня 2025
В Ізраїлі в резиденцію посла Норвегії у Тель-Авіві кинули бойову гранату. Інцидент стався увечері у четвер, 19 червня, повідомляє Reuters із посиланням на міністра закордонних справ Ізраїлю Гідеона Саара.
"Нещодавно я розмовляв з послом Норвегії в Ізраїлі Пером Егілем Сельваагом, у дворі якого сьогодні ввечері було кинуто гранат", – сказав Саар.
Він додав, що "рішуче засуджує цей серйозний та небезпечний злочин".
В МЗС Норвегії зазначили, що під час інциденту жоден співробітник посольства не постраждав.
Ізраїльська поліція заявила, що "було завдано незначної шкоди майну" та розпочала розслідування.
Раніше повідомлялося, що Іран пошкодив посольство США у Тель-Авіві, однак ніхто з працівників не постраждав.
У Швеції дрон "атакував" посольство Росії
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стубб назвав Україну "сильнішою, ніж будь-коли" 27 июля 2026
Стубб провів "гарну розмову" з главою Української держави щодо російсько-української війни та подальших кроків сторін.
Інну Мірошниченко розкритикували через романтизацію аутизму 27 июля 2026
"Ви справді вважаєте, що аутизм – це дар?" Інну Мірошниченко розкритикували через романтизацію невиліковного розладу Блогерка вирішила розповісти про діагнози молодшого сина і як з ними справляється
Названо 7 ознак того, що у вас може бути каміння в нирках 27 июля 2026
Поява каміння в нирках часто буває пов’язана з раціоном, в якому багато солі і мало…