3 октября 2024
Суд у Красногорську РФ визнав винним 35-річного фельдшера швидкої допомоги Івана Колосова у "підготовці до участі у незаконному озброєному формуванні". Про це пише російський Телеграм-канал Astra у середу, 2 жовтня.
Чоловіку призначили дев'ять років колонії, з яких чотири роки він проведе у в'язниці.
Раніше Колосова оштрафували за "дискредитацію" російської армії, а під час обшуку у нього знайшли українські прапори та символіку легіону.
Так, у грудні 2022 року Колосова після доносу колеги оштрафували на 30 тисяч рублів за статтею про "дискредитацію" армії за коментар про "російський військовий корабель". Через місяць співробітники поліції затримали Колосова. Переглядаючи його телефон, вони виявили, що він перебуває в чатах про легіон.
Під час обшуку у росіянина нібито знайшли українські прапори та наклейки із символікою легіону, а також камуфляжну кофту та приладдя для походу.
Поідомляється, що що провину він не визнавав.
Нагадаємо, у Росії чоловіка засудили до 20 років тюрми за спробу отруїти військових.
Раніше суд в РФ визнав винним у державній зраді росіянина, який планував стати до лав легіону Свобода Росії (ЛСР). Судова інстанція призначила йому покарання - 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Єврокомісія прокоментувала лист Зеленського Путіну 6 июня 2026
З українського боку, - це ще одна демонстрація прагнення України до справжніх переговорів та безумовного припинення вогню, наголосили в ЄК.
Google виправила рекордні 429 вразливостей у Chrome за один раз, включаючи 22 критичні 6 июня 2026
У нових версіях Chrome 149.0.7827.53/54 для Windows та macOS, а також 149.0.7827.53 для Linux розробники виправили 429 вразливостей, 22 з яких є критичними. За даними Google, жодна з них поки не була використана зловмисниками. Дослідникам безпеки було виплачено винагороду в розмірі 209 000 доларів. Свіжа версія браузера також отримала нові функції редагування PDF-файлів, зокрема анотування та підписання.
В Ірані прокоментували відсутність верховного лідера у публічному просторі 6 июня 2026
Верховний лідер Ірану Моджтаба Хаменеї не з'являється на публіці з міркувань безпеки, заявили у МЗС країни.