10 февраля 2014
10 рейсовых автобусов выехали на маршрут в среду в столице Камбоджи в рамках программы по борьбе с заторами на дорогах.
До этого путешествовать на автобусе можно было Пномпене в 2001 году, затем власти решили отказаться от общественного транспорта из-за отсутствия интереса к нему у горожан, предпочитающих мопеды и мотоциклы.
По официальным данным, в городе 1,5 миллиона человек и примерно столько же мопедов, и еще около 30 тысяч автомобилей.
С таким количеством личного автотранспорта камбоджийская столица не справляется, заявляют чиновники.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
podrobnosti.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Ахтем Сеітаблаєв у Бельгії замилував світлинами з дочкою та онукою 20 декабря 2025
53-річний актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв навідався до своєї старшої доньки Назли, яка з чоловіком і донечкою живе у Бельгії.
Тімур Мірошниченко про кризи в стосунках із дружиною, виховання дітей вільними людьми і базові правила сім'ї 20 декабря 2025
Телеведучий Тімур Мірошниченко, який у січні святкуватиме 8-му річницю шлюбу зі своєю дружиною Інною, не приховує, що в їхніх стосунках трапляються кризи. Зокрема турбулентність пара переживала після появи в сім'ї кожної дитини.
Під Стамбулом упав російський безпілотник - ЗМІ 20 декабря 2025
Турецькі правоохоронці встановлюють, яким чином дрон опинився в цьому районі та що стало причиною його падіння.