В Україні підвищили акцизи на алкоголь – зростуть і роздрібні ціни на спиртні напої

1 марта 2016

Відсьогодні, 1 березня, в Україні набрали чинності нові, підвищені в півтора-два рази, акцизи на алкоголь.

Відповідно акцизи на горілчані напої, які продаються із акцизною маркою, зросли на горілку – до 105,8 грн за 1 л 100% спирту (у 1,5 разу); кріплені вина та вермути – 7,16 грн за 1 л напою (удвічі); ігристі вина – до 10,4 грн за 1 л напою (удвічі).

Нагадаємо, у ніч проти 25 грудня 2015-го Верховна Рада ухвалила зміни до Податкового кодексу, відповідно до яких із 1 січня 2016-го були підвищені акцизи на тютюн (на 40%, або 3-5 грн за пачку), спирт (у 1,5 разу), пиво (удвічі), слабоалкогольні напої міцністю до 8,5% (утричі).

Таким чином уряд хотів покрити "дірки" в бюджеті. Під час подання головного кошторису країни до парламенту, Кабмін розраховував отримати додаткові 18 млрд грн від підвищення акцизів. Проте виробники кажуть, що при падінні загальної купівельної спроможності населення є межа в ціні, за якою частина покупців будуть відмовлятися від "нездорових" товарів, а інші просто перейдуть на менш якісні підробки чи контрабандні товари. А відтак, бюджет може і недоотримати очікувані акцизні мільярди.

Тим часом від 1 березня змінилися й акцизи на пальне для автотранспорту.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Первый излечившийся от ВИЧ американец умер от лейкемии 1 октября 2020

Мужчина считался единственным человеком, полностью избавившимся от инфекции. Он на протяжении пяти месяцев боролся с лейкемией.

Названы неожиданные признаки повышенного сахара в крови 1 октября 2020

На них важно обращать внимание. Диабет 2 типа и высокий сахар в крови означает, что ваша поджелудочная железа не работает так, как должна, а именно,...

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Пташка 4.4
Пташка

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое