В Україні показово відремонтують та обладнають 24 пілотні опорні школи

12 апреля 2016

До початку наступного навчального року в Україні планують створити щонайменше 24 опорні школи – по одному пілотному проекту в кожній області. Ці заклади відремонтують та забезпечать необхідним навчальним обладнанням і технікою.

Фінансову допомогу на реалізацію цих 24 проектів нададуть уряд США, Western NIS Enterprise Fund, компанія "Майкрософт Україна". Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

"Мета спільних зусиль – надати дітям, що проживають у селах України, можливість отримати якісну освіту з хорошою матеріальною базою, і тим самим забезпечити їм можливості для отримання подальшої освіти та кар'єрного зростання. Ці школи отримають значні інвестиції на розвиток, в тому числі на створення гарної матеріальної бази та необхідне обладнання кабінетів. Проводитимуться заходи з енергоефективності (пластикові вікна, утеплення школи). Вже 1 вересня 2016 року оновлені та модернізовані школи відкриють свої двері для учнів. Кількість учнів у цих школах, як очікується, буде збільшена за рахунок учнів прилеглих сільських шкіл", – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, загалом у 2016 році планують об'єднати малокомплектні навчальні заклади докупи і створити 100 опорних шкіл. 

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

7 признаков расстройства пищевого поведения 5 декабря 2019

Расстройство пищевого поведения сначала может быть незаметным. Узнайте, когда пора спохватиться!

Хватит ждать PlayStation Vita 2 — Sony покончила с портативным рынком 5 декабря 2019

Общаясь с GameInformer по случаю юбилея PlayStation, президент и генеральный директор Sony Interactive Entertainment Джим Райан (Jim Ryan) кратко обратил своё внимание на PlayStation Vita.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

SMART Диагностика 4.4
SMART Диагностика

Отзывов: 1

Ennifoods 0.3
Ennifoods

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое