В Україні показово відремонтують та обладнають 24 пілотні опорні школи

12 апреля 2016

До початку наступного навчального року в Україні планують створити щонайменше 24 опорні школи – по одному пілотному проекту в кожній області. Ці заклади відремонтують та забезпечать необхідним навчальним обладнанням і технікою.

Фінансову допомогу на реалізацію цих 24 проектів нададуть уряд США, Western NIS Enterprise Fund, компанія "Майкрософт Україна". Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

"Мета спільних зусиль – надати дітям, що проживають у селах України, можливість отримати якісну освіту з хорошою матеріальною базою, і тим самим забезпечити їм можливості для отримання подальшої освіти та кар'єрного зростання. Ці школи отримають значні інвестиції на розвиток, в тому числі на створення гарної матеріальної бази та необхідне обладнання кабінетів. Проводитимуться заходи з енергоефективності (пластикові вікна, утеплення школи). Вже 1 вересня 2016 року оновлені та модернізовані школи відкриють свої двері для учнів. Кількість учнів у цих школах, як очікується, буде збільшена за рахунок учнів прилеглих сільських шкіл", – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, загалом у 2016 році планують об'єднати малокомплектні навчальні заклади докупи і створити 100 опорних шкіл. 

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Южнокорейскими учеными назван витамин, спасающий от головокружения 10 августа 2020

Ученые в Южной Корее обнаружили способ избавления от головокружения. Результаты исследования, посвященного доброкачественному пароксизмальному позиционному головокружению (ДППГ), передает Хроника.инфо со ссылкой на Обозреватель. Как говорится в...

Apple претендует на все фрукты в логотипах - компания подала в суд на Prepear за изображение груши 10 августа 2020

Prepear на iOS и Android — это приложение для планирования программы питания и составления списка покупок, которое помогает пользователям находить рецепты и многое другое. Этот продукт, созданный небольшой командой Super Healthy Kids, подвергся юридической атаке со стороны корпорации Apple.

Эксперты рекомендуют, как избежать перегрева в жаркую погоду 10 августа 2020

Солнечный или тепловой удары могут подстерегать в летнюю жару где угодно: на морском берегу, у речки, в походе, на даче, на городской улице или в душном офисе.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Двери Белоруссии 0.6
Двери Белоруссии

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое