В Украине подорожала водка

2 марта 2013

Горілка подорожчала. Від сьогодні мінімальна ціна півлітрової пляшки оковитої становить тридцять гривень десять копійок. Так вирішив Уряд.

Усе через подорожчання спирту. Ціна літра зросла на десять гривень. Отже, у заводів збільшуються витрати на виробництво горілки. Дотримуватися таких цін мають всі торгові мережі. Хто продаватиме горілку дешевше, сплатить штраф, - понад п'ять тисяч гривень.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

podrobnosti.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ксенія Мішина про особисте життя, спілкування з Еллертом і чому не є другом власному сину 30 апреля 2026

36-річна Мішина розказала, чи ходить вона на побачення, чи хоче народити ще і яв яких стосунках лишилися вона і Олександр Еллерт

Конфлікт Мерца і Трампа: США хочуть скоротити війська в Німеччині 30 апреля 2026

Наразі в ФРН перебуває близько 35 тисяч американських військових. Однак конкретних деталей або масштабів запланованого скорочення глава Білого дому не вказав.

У Польщі українців затримали за торгівлю людьми та відмивання грошей 30 апреля 2026

Затримання десяти громадян України є частиною масштабнішої справи, у якій 12 осіб вже отримали остаточні вироки.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше