Папі Франциску доведеться заново вчитися говорити після терапії

23 марта 2025

Папа Римський Франциск поступово відновлюється в лікарні, але після тривалого застосування високопотокової кисневої терапії йому доводиться "заново вчитися говорити". Про це повідомив кардинал Віктор Мануель Фернандес у п’ятницю, передає Укрінформ із посиланням на Reuters.

"Папа почувається дуже добре, проте потужний потік кисню висушує слизову оболонку. Йому потрібно знову адаптуватися до розмови, однак загальний фізичний стан залишається незмінним", - зазначив Фернандес.

Кардинал також спростував чутки про можливу відставку понтифіка, наголосивши, що той поступово повертається до свого звичного стану.

У Ватикані повідомили про незначне покращення дихання та моторики Папи. Зазначається, що йому більше не проводять нічну штучну вентиляцію легень за допомогою маски, а використовують високопотокову оксигенацію через носові канюлі, яку вдень застосовують дедалі рідше.

Також у Ватикані анонсували, що в неділю, 23 березня, Папа Франциск планує звернутися до вірян із палати лікарні Аґостіно Джемеллі незадовго після 12:00 за місцевим часом.

"Якщо це станеться, це буде його перша публічна поява після госпіталізації, відтоді як 16 березня з’явилося перше фото Папи", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Папа Франциск перебуває на лікуванні від двосторонньої пневмонії з 14 лютого. 88-річному Папі робили переливання крові через пов’язаний із анемією низький рівень тромбоцитів. 23 лютого повідомлялося, що в Папи зафіксовано початкову ниркову недостатність. А вже 28 лютого стало відомо, що стан дихання Папи Римського Франциска погіршився через бронхоспазм.

Пресслужба Святого Престолу вперше від моменту потрапляння Папи Римського Франциска до лікарні оприлюднила фото понтифіка.

Папа Римський закликав вірян продовжувати молитися за країни, які страждають від війни, у тому числі за Україну.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Зять Орбана підзаробив на поразці свого тестя на виборах - ЗМІ 24 апреля 2026

Компанія Equilor Asset Management, що належить Іштвану Тіборцу, зробила ставку на перемогу опонента Орбана Петера Мадяра.

Фінляндія розглядає питання дозволу на ввезення ядерної зброї 24 апреля 2026

Пропозиція спрямована на забезпечення безпеки Фінляндії в непередбачуваній обстановці, заявили в Міноборони.

Народжуваність у РФ впала до мінімуму за 200 років 24 апреля 2026

Усупереч закликам Путіна народжувати по вісім дітей і "повертатися до традиційної багатодітності", народжуваність падає десятий рік поспіль.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше