Ведучий "ВусоЛапоХвіст" уперше розповів, як врятувався з російської окупації та яке "диво" трапилося з ним після цього

31 октября 2024

Зірка легендарної розважальної програми "ВусоЛапоХвіст", а зараз актор драматичного театру імені Івана Франка, Олександр Ярема певний період повномасштабної війни Росії провів в окупації. Він з близькими майже увесь час жили у підвалі сусіднього будинку, а виїхати з небезпечної території вдалося дивом. 

З початком терористичного вторгнення він з рідними поїхав до сестри неподалік селища Бузове в Бучанському районі, Київської області, адже думав, що там буде безпечніше. Як розповів Олександр Ярема в інтерв'ю Світлані Леонтьєвій, вони змогли виїхати з окупованої території, а дні перебування там здавалися вічністю.

Загалом в укритті під час окупацій перебувало 14 людей. За словами актора, сусідка їх пустила до підвалу свого будинку із проханням доглядати кішечку, адже її родина виїхала раніше.

"Десять днів ми просиділи в цьому підвалі. Звісно, що було страшно, все літало навкруги. Жодного будинку не було розбомблено поруч. Три машини стояли на подвір'ї – все було цілим", – розповів він.

Знаменитість пригадав, що виїхати з селища вдалося 9 березня завдяки племінниці. Дівчина змогла зв'язатися із волонтерами, які допомогли покинути небезпечну територію разом з багатьма іншими жителями населених пунктів поблизу.

"Це була шоста ранку, ми вже просто не могли чекати. Для нас десять днів здавалися, як вічність. І виїхали. Було головне – перетнути цю Житомирську трасу, бо там вони (окупанти. – Ред.) весь час їздили", – зазначив актор.

Батьки Олександра Яреми також потрапили під окупацію. На той час вони проживали в Ірпені. Зв'язку з рідними під початку збройної агресії на Київщині в актора не було.

"Не було зв'язку. 24 лютого ми виїхали з Києва. Вже десь у другій половині дня ми заїхали ще до батьків в Ірпінь, – пригадав Ярема. – А там ще не було (російських військ. – Ред.). Десь там в Гостомелі було, ми бачили колони, які стояли в Ірпінь.Там люди давали якусь водичку, печиво, цукерки нашим військовим. Ми їхали на дачу за Бородянкою. Але в останній момент дружина каже "ні". Ми поїдемо (до сестри. – Ред.), бо сестра дзвонить: "Давайте до нас".

Актор зізнався, батьків з окупованого Ірпеню вивезли волонтери. Їм дивом вдалося врятуватися. "Їх люди довезли до цього мосту розбомбленого. Перевели через місток. Кажуть: "Вам куди"? Вони кажуть: "Туди", там, де сестра живе. (У відповідь чують): "Боже мій, ні, туди не поїдемо. Веземо вас на вокзал". Отам тато зарядив телефон, і до нас додзвонився. І ми сказали: "Сідайте на потяг евакуаційний і ми десь по дорозі вас знайдемо". І ми в Хмельницькому їх забрали з потягу. Зустрілися і потім поїхали до... У нас рідня татова в Івано-Франківській області", – розповів він.

Актор також додав, що зараз батьки повернулися додому в Ірпінь. Їхнє помешкання вціліло – лише розбитим виявилося одне вікно.

Раніше OBOZ.UA писав, Як живе родина легендарного композитора Ігоря Поклада, що пережила окупацію. Його дружина згадала про рятівника, який вивіз їх у Київ через російські блокпости, та пояснила, чому досі не позбулася фотографій Йосипа Кобзона, з яким її чоловік дружив десятки років.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

«Джеймс Вебб» показав вражаючу павутину галактики Фантом 31 октября 2024

«Джеймс Вебб» показав вражаючу павутину галактики Фантом

Дружина невиліковно хворого Брюса Вілліса назвала перший симптом, який сигналізував про його деменцію 31 октября 2024

Дружина невиліковно хворого Брюса Вілліса назвала перший симптом, який сигналізував про його деменцію: ніколи б не подумала Він був притаманний актору з дитинства

Представлені кнопкові телефони Nokia 108 4G (2024) та Nokia 125 4G (2024) зі «Змійкою» 31 октября 2024

Представлені кнопкові телефони Nokia 108 4G (2024) та Nokia 125 4G (2024) зі «Змійкою»

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Охрімчук Тетяна  
Охрімчук Тетяна

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше