Великий китайський інвестор купив "мертвий" український державний банк

30 ноября 2016

Сьогодні, 30 листопада, відбувся продаж 99,9% акцій державного "Українського банку реконструкції і розвитку".

Заявку подав лише один покупець – китайська компанія Bohai Commodity Exchange Co., Ltd. (BOCE). Тож банк продали за стартовою ціною у 82 млн 827 тис. грн. Про це повідомляє Фонд державного майна України.

BOCE – найбільша спотова товарна біржа у Китаї з річним оборотом в 1 трлн доларів США. Компанія заснована у 2009 році за участю приватних китайських громадян, кількох державних компаній, а також муніципалітету штату Тянцзинь Китаю.

"Ми раді взяти участь у розвитку українського фінансового ринку шляхом поєднання міжнародних стандартів з українськими традиціями", – зазначив керівник компанії Bohai Commodity Exchange Co., Ltd Ян Дун Шенг.

Нагадаємо, попередній аукціон із продажу УБРР проводили в квітні цього року, але тоді не знайшлося жодного покупця. Після того Нацбанк оголосив про плани ліквідувати цей банк, якщо його не вдасться приватизувати на повторному аукціоні.

Ключова вимога до нового інвестора – поповнення капіталу банку на 2,5 млн грн – до 120 млн грн, аби виконати вимоги НБУ.

Нагадаємо, УБРР був створений Кабміном 13 із половиною років тому – у травні 2003-го. Частка держави в ньому становить 99,9945%. У рейтингу за розміром активів банк "пасе задніх" й посідає останнє місце. Не має жодного відділення. Півтора року тому нараховував три десятки працівників.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Мифы о питании, в которые не стоит верить 17 января 2017

Е-компоненты — синоним химии, продукты с ГМО опасны для здоровья — врач-гастроэнтеролог Алексей Парамонов рассказал о популярных мифах о продуктах и питании.

Зачем нужно есть углеводы, и как правильно их выбирать 17 января 2017

Отказ от углеводов влечет за собой проблемы со здоровьем, а не стройную талию, отмечают диетологи. 

Психологи предложили терять вес при помощи мобильной игры 17 января 2017

Диетологи часто предлагают «легкие способы похудеть». На этот раз им вторят психологи: желающий сбросить лишний вес должен попытаться сыграть в игру, которая будет тренировать у мозга устойчивость к «вредной» еде вроде пирожных, тортов и гамбургеров...

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Триумфальная Арка 0.1
Триумфальная Арка

Отзывов: 1

Whirlpool-ua.com 0.5
Whirlpool-ua.com

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое