Великий китайський інвестор купив "мертвий" український державний банк

30 ноября 2016

Сьогодні, 30 листопада, відбувся продаж 99,9% акцій державного "Українського банку реконструкції і розвитку".

Заявку подав лише один покупець – китайська компанія Bohai Commodity Exchange Co., Ltd. (BOCE). Тож банк продали за стартовою ціною у 82 млн 827 тис. грн. Про це повідомляє Фонд державного майна України.

BOCE – найбільша спотова товарна біржа у Китаї з річним оборотом в 1 трлн доларів США. Компанія заснована у 2009 році за участю приватних китайських громадян, кількох державних компаній, а також муніципалітету штату Тянцзинь Китаю.

"Ми раді взяти участь у розвитку українського фінансового ринку шляхом поєднання міжнародних стандартів з українськими традиціями", – зазначив керівник компанії Bohai Commodity Exchange Co., Ltd Ян Дун Шенг.

Нагадаємо, попередній аукціон із продажу УБРР проводили в квітні цього року, але тоді не знайшлося жодного покупця. Після того Нацбанк оголосив про плани ліквідувати цей банк, якщо його не вдасться приватизувати на повторному аукціоні.

Ключова вимога до нового інвестора – поповнення капіталу банку на 2,5 млн грн – до 120 млн грн, аби виконати вимоги НБУ.

Нагадаємо, УБРР був створений Кабміном 13 із половиною років тому – у травні 2003-го. Частка держави в ньому становить 99,9945%. У рейтингу за розміром активів банк "пасе задніх" й посідає останнє місце. Не має жодного відділення. Півтора року тому нараховував три десятки працівників.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

ТОП-6 травяных средств для профилактики и лечения заболеваний сердца и сосудов 23 мая 2017

Для профилактики и лечения заболеваний сердечно-сосудистой системы можно использовать растительные травяные срелства.

Шесть IT-компаний за I квартал выросли на $18 млрд по доходам и на $4,5 млрд по прибыли 23 мая 2017

Согласно данным FactSet, шесть крупных американских компаний в секторе высоких технологий — Alphabet, Amazon, Apple, Facebook, Microsoft и Netflix — смогли добиться в прошедшем квартале роста своих ключевых показателей деятельности по сравнению тем же периодом прошлого года.

Ford планирует выпуск электрического кроссовера с запасом хода около 500 км 23 мая 2017

Полностью электрический кроссовер Ford будет позиционироваться в качестве автомобиля для массового рынка. Об этом сообщает Business Insider, ссылаясь на заявления главного технического директора компании Раджи Наира (Raj Nair).

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ПриватБанк 0.5
ПриватБанк

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое